Niedziela, 25 października 2020

imieniny: Darii, Wilhelminy, Sambora

RSS

Szykuje się niezłe strzelanie w Bełku [ZAPOWIEDŹ]

19.04.2019 16:47 | 0 komentarzy | adi

W Wielką Sobotę Unia Racibórz zmierzy się na wyjeździe z Decorem Bełk.

Szykuje się niezłe strzelanie w Bełku [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak zachęcić kibiców, by wybrali się oglądać pojedynek w Bełku? Wystarczy pokazać ostatnie wyniki obu zespołów. Decor w pięciu tegorocznych spotkaniach zdobył 12, a stracił 10 bramek. W meczach Unii padł tylko jeden gol mniej - raciborzanie ośmiokrotnie wpisywali się na listę strzelców, a rywale pokonywali bramkarza Unii 13 razy.

Przed tygodniem Unia wygrała pierwsze spotkanie od listopada poprzedniego roku, co może napawać optymizmem kibiców. Trenera najbardziej cieszyło to, że w meczu z Odrą Centrum lepiej niż poprzednio wyglądała obrona. - Cieszę się, że drużyna się rozwija. Poprawiła się gra w defensywie, a z tym mieliśmy największy problem. Jeśli będziemy tracić mniej goli, to zawsze stworzymy sobie jedną sytuację i zdobędziemy bramkę - powiedział Grzegorz Jakosz.

Mecz powinien być interesujący nie tylko z powodu dużej liczby bramek w spotkaniach obu drużyn, ale też z uwagi na to, że obie ekipy potrzebują punktów. Decor traci cztery punkty do prowadzącej Kuźni Ustroń, Unia z kolei ma tylko trzy punkty przewagi nad przedostatnim Dębem Gaszowice. Remis nie zadowoli więc nikogo.

Decor Bełk - Unia Racibórz

Sobota, 20 kwietnia, 13:00