środa, 18 września 2019

imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

20.04.2019 20:12 | 0 komentarzy | (ak)

W przededniu Świąt Wielkanocnych dużo spotkań zakończyło się bardzo ciekawymi rezultatami. Rozgrywki nabrały już odpowiedniego rytmu i w każdy weekend dostarczają wszystkim kibicom sporej dawki emocji. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XXIX kolejki (18/20.04.2019)

  • Warta Poznań – GKS Jastrzębie 0:0
  • Tyski Sport – Puszcza Niepołomice 3:0 (1:0)
  • Bytovia Bytów – Raków Częstochowa 2:2 (1:2)
  • Termalica Nieciecza – Gieksa Katowice 1:1 (0:1)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wigry Suwałki 3:3 (1:2)
  • Garbarnia Kraków – Odra Opole 0:0
  • ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz 2:0 (1:0)
  • Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów 0:2 (0:0)
  • Stal Mielec – Chojniczanka Chojnice 4:2 (3:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raków Częstochowa296549:16
2.ŁKS Łódź295848:19
3.Stal Mielec295141:20
4.Sandecja Nowy Sącz294828:17
5.Podbeskidzie B-B294244:38
6.GKS Jastrzębie294131:32
7.Termalica Nieciecza294039:37
8.Chojniczanka Chojnice293842:40
9.Puszcza Niepołomice293830:37
10.Tyski Sport293737:35
11.Odra Opole293539:48
12.Chrobry Głogów293322:31
13.Warta Poznań293226:39
14.Bytovia Bytów293039:41
15.Stomil Olsztyn293028:36
16.Gieksa Katowice293029:40
17.Wigry Suwałki293034:46
18.Garbarnia Kraków292119:53

Zapowiedź XXX kolejki (24.04.2019)

Wigry Suwałki – ŁKS Łódź (śr 17:00), Raków Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała (śr 17:30), GKS Jastrzębie – Bytovia Bytów (śr 18:00), Chrobry Głogów – Garbarnia Kraków (śr 18:00), Odra Opole – Stal Mielec (śr 19:00), Puszcza Niepołomice – Termalica Nieciecza (śr 19:00), Sandecja Nowy Sącz – Tyski Sport (śr 19:10), Gieksa Katowice – Stomil Olsztyn (śr 20:00), Chojniczanka Chojnice – Warta Poznań (śr 20:00).

Zapowiedź XXXI kolejki (27/29.04.2019)

Bytovia Bytów – Chojniczanka Chojnice (sb 16:00), ŁKS Łódź – Raków Częstochowa (sb 17:45), Stomil Olsztyn – Termalica Nieciecza (sb 19:45), Warta Poznań – Odra Opole (nd 16:00), Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice (nd 17:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Jastrzębie (nd 17:45), Tyski Sport – Wigry Suwałki (nd 18:00), Stal Mielec – Chrobry Głogów (nd 20:00), Garbarnia Kraków – Gieksa Katowice (pn 17:00).


II liga (PZPN)

Wyniki XXIX kolejki (18/20.04.2019)

  • Ruch Chorzów – ROW Rybnik 3:0 (0:0)
  • Rozwój Katowice – Górnik Łęczna 0:1 (0:0)
  • Skra Częstochowa – Resovia Rzeszów 0:2 (0:1)
  • Radomiak Radom – Elana Toruń 2:0 (0:0)
  • Pogoń Siedlce – Błękitni Stargard 4:1 (2:0)
  • Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków 1:0 (1:0)
  • Siarka Tarnobrzeg – Widzew Łódź 1:1 (1:0)
  • GKS Bełchatów – Gryf Wejherowo 3:1 (3:1)
  • Olimpia Grudziądz – Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0)

Wynik zaległego meczu XXI kolejki (17.04.2019)

  • Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg 1:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Radomiak Radom295459:21
2.Olimpia Grudziądz295058:37
3.Widzew Łódź295042:23
4.GKS Bełchatów294834:17
5.Elana Toruń294741:29
6.Górnik Łęczna294341:45
7.Pogoń Siedlce294148:38
8.Stal Stalowa Wola294140:41
9.Resovia Rzeszów294036:39
10.Znicz Pruszków294042:50
11.Skra Częstochowa293927:39
12.Olimpia Elbląg293323:33
13.Siarka Tarnobrzeg293329:46
14.Ruch Chorzów293135:36
15.Błękitni Stargard293033:50
16.Gryf Wejherowo293037:55
17.ROW Rybnik292923:35
18.Rozwój Katowice292730:44

Zapowiedź XXX kolejki (24.04.2019)

ROW Rybnik – GKS Bełchatów (śr 17:00), Resovia Rzeszów – Ruch Chorzów (śr 17:00), Elana Toruń – Skra Częstochowa (śr 17:00), Górnik Łęczna – Pogoń Siedlce (śr 17:00), Błękitni Stargard – Siarka Tarnobrzeg (śr 17:00), Gryf Wejherowo – Olimpia Grudziądz (śr 17:00), Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg (śr 17:00), Znicz Pruszków – Rozwój Katowice (śr 19:00), Widzew Łódź – Radomiak Radom (śr 19:05).

Zapowiedź XXXI kolejki (27/28.04.2019)

Skra Częstochowa – Widzew Łódź (sb 12:00), Znicz Pruszków – Górnik Łęczna (nd 13:05), Rozwój Katowice – Stal Stalowa Wola (nd 16:00), Radomiak Radom – Błękitni Stargard (nd 17:00), Siarka Tarnobrzeg – Pogoń Siedlce (nd 17:00), GKS Bełchatów – Resovia Rzeszów (nd 17:00), Olimpia Grudziądz – ROW Rybnik (nd 18:00), Ruch Chorzów – Elana Toruń (nd 18:00), Olimpia Elbląg – Gryf Wejherowo (nd 19:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XXI kolejki (20.04.2019)

  • Decor Bełk – Unia Racibórz 3:0 (2:0)
  • Płomień Połomia – Radziechowy-Wieprz 1:2 (1:2)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Dąb Gaszowice 1:0 (0:0)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Czechowice-Dziedzice 1:3 (1:1)
  • Spójnia Landek – Czaniec 2:2 (0:1)
  • Goczałkowice – Wilki Wilcza 5:1 (1:1)
  • Kuźnia Ustroń – Tyski Sport II 1:1 (0:0)
  • Drzewiarz Jasienica – Polonia Łaziska Górne 2:1 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kuźnia Ustroń214244:20
2.Czaniec214135:14
3.Drzewiarz Jasienica214036:20
4.Decor Bełk214042:28
5.Tyski Sport II213836:26
6.Polonia Łaziska Górne213329:21
7.Czechowice-Dziedzice213135:25
8.Wilki Wilcza212732:37
9.Radziechowy-Wieprz212625:23
10.Podbeskidzie B-B II212526:35
11.Goczałkowice212425:28
12.Odra Centrum Wodzisław Śl.212231:29
13.Unia Racibórz212227:35
14.Spójnia Landek212221:30
15.Dąb Gaszowice211922:48
16.Płomień Połomia21718:65

Zapowiedź XXII kolejki (27.04.2019)

Czechowice-Dziedzice – Unia Racibórz (sb 13:30), Dąb Gaszowice – Płomień Połomia (sb 15:00), Wilki Wilcza – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 17:00), Decor Bełk – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00), Czaniec – Kuźnia Ustroń (sb 17:00), Goczałkowice – Tyski Sport II (sb 17:00), Radziechowy-Wieprz – Spójnia Landek (sb 17:00), Polonia Łaziska Górne – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 17:00).