Poniedziałek, 27 maja 2019

imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

RSS

Pewna wygrana ŁTS-u Łabędy, remis Concordii Knurów

22.04.2019 11:48 | 0 komentarzy | adi

ŁTS Łabędy powiększył przewagę nad Concordią Knurów w A klasie podokręgu Zabrze. Szczebel niżej zremisowała Walka Zabrze z ostatnim LKS-em 45 Bujaków.

Pewna wygrana ŁTS-u Łabędy, remis Concordii Knurów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Majer Klasa A (Podokręg Zabrze)

Wyniki 23. kolejki (20.04.2019)

  • Gwiazda Chudów - pauza
  • Sokół Łany Wielkie - Zamkowiec Toszek 6:3
  • Naprzód Żernica - Zaborze Zabrze 2:0
  • Olimpia Pławniowice - Społem Zabrze 2:0
  • Orzeł Stanica - Carbo Gliwice 1:2
  • Gwarek Zabrze - Burza Borowa Wieś 0:0
  • Zryw Radonia - Młodość Rudno 1:0
  • ŁTS Łabędy - Ruch Kozłów 5:1
  • Concordia Knurów - Start Sierakowice 1:1

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. ŁTS Łabędy 22 53 71:18
2. Concordia Knurów 22 48 64:23
3. Gwiazda Chudów 21 42 54:26
4. Start Sierakowice 21 36 54:37
5. Olimpia Pławniowice 22 36 34:32
6. Naprzód Żernica 21 35 41:33
7. Burza Borowa Wieś 21 35 45:49
8. Zryw Radonia 22 32 42:35
9. Młodość Rudno 21 32 42:42
10. Gwarek Zabrze 21 30 30:21
11. Sokół Łany Wielkie 21 30 42:49
12. Zaborze Zabrze 22 26 33:43
13. Ruch Kozłów 21 25 43:44
14. Zamkowiec Toszek 22 24 33:50
15. Orzeł Stanica 22 18 34:67
16. Carbo Gliwice 21 15 26:65
17. Społem Zabrze 22 7 22:76

Zapowiedź 24. kolejki (27-28.04.2019)

Pauza: Concordia Knurów, Start Sierakowice - ŁTS Łabędy, Ruch Kozłów - Zryw Radonia, Młodość Rudno - Gwarek Zabrze, Burza Borowa Wieś - Orzeł Stanica, Carbo Gliwice - Olimpia Pławniowice, Społem Zabrze - Naprzód Żernica, Zaborze Zabrze - Sokół Łany Wielkie, Zamkowiec Toszek - Gwiazda Chudów

Sushi Kushi Klasa B (Podokręg Zabrze)

Wyniki 18. kolejki (20-23.04.2019)

  • Walka Zabrze - LKS 45 Bujaków 2:2
  • Orły Bojszów - Victoria Pilchowice 3:5
  • Quo Vadis Makoszowy - Start Kleszczów 1:0
  • Ruch II Kozłów - Pogoń Ziemięcice 1:4
  • Naprzód Świbie - Piast Pawłów 0:2
  • Wilki II Wilcza - Amator Rudziniec 1:2
  • Drama Kamieniec - Tempo Paniówki - 23 kwietnia

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Walka Zabrze 18 41 44:20
2. Tempo Paniówki 17 39 56:20
3. Victoria Pilchowice 18 33 50:28
4. Quo Vadis Makoszowy 18 30 51:44
5. Drama Kamieniec 17 29 38:39
6. Start Kleszczów 18 28 47:38
7. Naprzód Świbie 18 25 41:32
8. Wilki II Wilcza 18 22 30:43
9. Amator Rudziniec 18 22 29:52
10. Pogoń Ziemięcice 18 20 28:35
11. Piast Pawłów 18 19 25:30
12. Ruch II Kozłów 18 18 34:52
13. Orły Bojszów 18 13 32:47
14. LKS 45 Bujaków 18 13 33:58

Zapowiedź 19. kolejki (27-28.04.2019)

Wilki II Wilcza - Walka Zabrze, Amator Rudziniec - Naprzód Świbie, Piast Pawłów - Ruch II Kozłów, Pogoń Ziemięcice - Quo Vadis Makoszowy, Start Kleszczów - Drama Kamieniec, Tempo Paniówki - Orły Bojszów, Victoria Pilchowice - LKS 45 Bujaków

Klasa C (Podokręg Zabrze)

Wyniki XIV kolejki (13-14.04.2019)

  • MSPN Górnik Zabrze - pauza
  • Concordia II Knurów - Ślązak Bycina 4:0
  • Kłodnica Gliwice - Naprzód Łubie 3:1
  • Leśnik Łącza - Tempo II Paniówki 6:1
  • Sośnica II Gliwice - Orzeł Paczyna 0:3
  • Korona Bargłówka - Burza II Borowa Wieś 2:3

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Ślązak Bycina 13 32 39:16
2. Orzeł Paczyna 13 30 49:23
3. Sośnica II Gliwice 13 23 36:20
4. Kłodnica Gliwice 14 23 44:29
5. Concordia II Knurów 12 18 34:38
6. Burza II Borowa Wieś 12 17 27:27
7. Leśnik Łącza 13 17 32:39
8. Korona Bargłówka 13 13 35:36
9. Naprzód Łubie 13 12 15:24
10. MSPN Górnik Zabrze 12 11 20:34
11. Tempo II Paniówki 14 7 14:59

Zapowiedź XIV kolejki (27-28.04.2019)

Korona Bargłówka - pauzuje, Burza II Borowa Wieś - Sośnica II Gliwice, Orzeł Paczyna - Leśnik Łącza, Tempo II Paniówki - Kłodnica Gliwice 1:6, Naprzód Łubie - Concordia II Knurów, Ślązak Bycina - MSPN Górnik Zabrze