Piątek, 16 kwietnia 2021

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

RSS

Orzeł wykorzystał pauzę Ślązaka [WYNIKI]

06.05.2019 18:25 | 0 komentarzy | adi

ŁTS Łabędy i Tempo Paniówki przewodzą w swoich ligach z sześciopunktową przewagą. W C klasie pauzę Ślązaka Bycina wykorzystał Orzeł Paczyna.

Orzeł wykorzystał pauzę Ślązaka [WYNIKI]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Majer Klasa A (Podokręg Zabrze)

Wyniki 25. kolejki (01.05.2019)

  • Ruch Kozłów - Gwarek Zabrze 1:3
  • Gwiazda Chudów - Zaborze Zabrze 1:1
  • Sokół Łany Wielkie - Społem Zabrze - 15 maja
  • Naprzód Żernica - Carbo Gliwice 7:0
  • Olimpia Pławniowice - Burza Borowa Wieś 0:0
  • Orzeł Stanica - Młodość Rudno 1:5
  • Zryw Radonia - Start Sierakowice 3:7
  • ŁTS Łabędy - Concordia Knurów 3:2
  • Pauza: Zamkowiec Toszek

Wyniki 26. kolejki (04-05.05.2019)

  • Concordia Knurów - Zryw Radonia 4:1
  • Start Sierakowice - Gwarek Zabrze 4:0
  • Ruch Kozłów - Orzeł Stanica 1:1
  • Młodość Rudno - Olimpia Pławniowice 4:0
  • Burza Borowa Wieś - Naprzód Żernica 4:1
  • Carbo Gliwice - Sokół Łany Wielkie 2:5
  • Społem Zabrze - Gwiazda Chudów 1:3
  • Zaborze Zabrze - Zamkowiec Toszek 6:1
  • Pauza: ŁTS Łabędy

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. ŁTS Łabędy 24 57 77:23
2. Concordia Knurów 24 51 70:27
3. Gwiazda Chudów 24 47 59:29
4. Start Sierakowice 24 43 68:43
5. Burza Borowa Wieś 25 42 53:52
6. Naprzód Żernica 24 41 50:37
7. Młodość Rudno 24 41 52:43
8. Olimpia Pławniowice 25 40 39:37
9. Sokół Łany Wielkie 23 36 50:52
10. Gwarek Zabrze 25 33 33:27
11. Zryw Radonia 24 33 48:48
12. Zaborze Zabrze 25 30 41:48
13. Ruch Kozłów 24 27 47:50
14. Zamkowiec Toszek 24 25 35:57
15. Orzeł Stanica 25 19 38:77
16. Carbo Gliwice 24 15 29:82
17. Społem Zabrze 24 7 23:80

Zapowiedź 27. kolejki (11-12.05.2019)

Pauza: Zaborze Zabrze, Zamkowiec Toszek - Społem Zabrze, Gwiazda Chudów - Carbo Gliwice, Sokół Łany Wielkie - Burza Borowa Wieś, Naprzód Żernica - Młodość Rudno, Olimpia Pławniowice - Ruch Kozłów, Orzeł Stanica - Start Sierakowice, Gwarek Zabrze - Concordia Knurów, Zryw Radonia - ŁTS Łabędy

Sushi Kushi Klasa B (Podokręg Zabrze)

Wyniki 20. kolejki (04-05.05.2019)

  • Walka Zabrze - Victoria Pilchowice 0:2
  • LKS 45 Bujaków - Tempo Paniówki 1:4
  • Orły Bojszów - Start Kleszczów 0:1
  • Drama Kamieniec - Pogoń Ziemięcice 0:1
  • Quo Vadis Makoszowy - Piast Pawłów 3:1
  • Ruch II Kozłów - Amator Rudziniec 5:0
  • Naprzód Świbie - Wilki II Wilcza 5:0

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Tempo Paniówki 20 48 70:22
2. Walka Zabrze 20 42 45:23
3. Victoria Pilchowice 20 36 55:33
4. Quo Vadis Makoszowy 20 36 58:45
5. Drama Kamieniec 20 32 40:42
6. Naprzód Świbie 20 31 47:32
7. Start Kleszczów 20 31 49:40
8. Pogoń Ziemięcice 20 23 29:39
9. Wilki II Wilcza 20 23 31:49
10. Piast Pawłów 20 22 30:35
11. Amator Rudziniec 20 22 29:58
12. Ruch II Kozłów 20 21 41:56
13. LKS 45 Bujaków 20 16 39:65
14. Orły Bojszów 20 13 33:57

Zapowiedź 21. kolejki (11-12.05.2019)

Naprzód Świbie - Walka Zabrze, Wilki II Wilcza - Ruch II Kozłów, Amator Rudziniec - Quo Vadis Makoszowy, Piast Pawłów - Drama Kamieniec, Pogoń Ziemięcice - Orły Bojszów, Start Kleszczów - LKS 45 Bujaków, Tempo Paniówki - Victoria Pilchowice

Klasa C (Podokręg Zabrze)

Wyniki 16. kolejki (04-05.05.2019)

  • Pauza: Ślązak Bycina
  • MSPN Górnik Zabrze - Naprzód Łubie 4:0
  • Concordia II Knurów - Tempo II Paniówki 7:2
  • Kłodnica Gliwice - Orzeł Paczyna 0:4
  • Leśnik Łącza - Burza II Borowa Wieś 1:4
  • Sośnica II Gliwice - Korona Bargłówka 2:0

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Orzeł Paczyna 15 36 57:25
2. Ślązak Bycina 14 35 41:17
3. Sośnica II Gliwice 15 29 40:20
4. Concordia II Knurów 14 24 44:42
5. Kłodnica Gliwice 15 23 44:33
6. Burza II Borowa Wieś 14 20 31:30
7. Leśnik Łącza 15 17 35:47
8. MSPN Górnik Zabrze 14 14 25:36
9. Korona Bargłówka 14 13 35:38
10. Naprzód Łubie 15 12 17:31
11. Tempo II Paniówki 15 7 16:66

Zapowiedź 17. kolejki (11-12.05.2019)

Pauza: Sośnica II Gliwice, Korona Bargłówka - Leśnik Łącza, Burza II Borowa Wieś - Kłodnica Gliwice, Orzeł Paczyna - Concordia II Knurów, Tempo II Paniówki - MSPN Górnik Zabrze, Naprzód Łubie - Ślązak Bycina