Piątek, 20 września 2019

imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

RSS

Awanse i spadki – stan na dzień 15.05.2019

15.05.2019 20:01 | 0 komentarzy | (ak)

Wyniki kilku ostatnich meczów sprawiły, że w porównaniu do poprzedniego tygodnia na miejscach premiowanych awansem i zagrożonych degradacją nastąpiły kolejne zmiany. Największy wpływ na bieżące roszady ma aktualna pozycja Unii Racibórz. Zapraszamy do lektury i dokładnej analizy.

Awanse i spadki – stan na dzień 15.05.2019
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

  • Baraż o awans do III ligi: Czaniec.
  • Spadek do klasy okręgowej: Płomień Połomia, Spójnia Landek i Unia Racibórz.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czaniec255140:15
2.Decor Bełk255053:30
3.Kuźnia Ustroń254850:25
4.Drzewiarz Jasienica254642:27
5.Tyski Sport II254444:32
6.Polonia Łaziska Górne244237:25
7.Czechowice-Dziedzice253842:31
8.Goczałkowice253235:32
9.Podbeskidzie B-B II253233:39
10.Wilki Wilcza253136:43
11.Radziechowy-Wieprz252928:28
12.Odra Centrum Wodzisław Śl.252635:34
13.Dąb Gaszowice252532:60
14.Unia Racibórz252331:46
15.Spójnia Landek242223:37
16.Płomień Połomia25726:83

Klasa okręgowa – grupa 2 (Śląski ZPN)

  • Awans do IV ligi: Unia Książenice.
  • Spadek do rybnickiej A klasy: Naprzód Rydułtowy.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Unia Książenice256185:34
2.Rymer Rybnik256179:25
3.Piast Gliwice II255485:32
4.Jedność Przyszowice254571:50
5.Czerwionka254256:46
6.Zameczek Czernica254040:34
7.Sośnica Gliwice253847:44
8.Pierwszy Chwałowice253564:47
9.ROW Rybnik II253562:48
10.Orzeł Mokre253349:60
11.Rachowice252731:59
12.Tęcza Wielowieś252333:52
13.Naprzód Lipiny252330:78
14.Przyszłość Ciochowice252030:53
15.Czarni Pyskowice251726:76
16.Naprzód Rydułtowy251434:84

Klasa okręgowa – grupa 3 (Śląski ZPN)

  • Awans do IV ligi: Odra Wodzisław Śląski.
  • Spadek do raciborskiej A klasy: Przyszłość Rogów, Kornowac, Rafako Racibórz, Naprzód Syrynia i Naprzód Czyżowice.
  • Spadek do rybnickiej A klasy: Gwiazda Skrzyszów.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski2569110:14
2.Unia Turza Śląska2564101:16
3.Forteca Świerklany255161:37
4.Naprzód Borucin254559:37
5.Granica Ruptawa254259:44
6.Polonia Marklowice254233:35
7.Krzyżanowice254045:39
8.Nędza253964:71
9.Silesia Lubomia253939:39
10.Czarni Gorzyce253548:48
11.Gwiazda Skrzyszów253345:32
12.Naprzód Czyżowice252749:64
13.Naprzód Syrynia252035:63
14.Rafako Racibórz251018:90
15.Kornowac251029:109
16.Przyszłość Rogów25925:82

A klasa (Podokręg Racibórz)

  • Awans do klasy okręgowej: Tworków.
  • Spadek do raciborskiej B klasy: Zawada, Lyski, Pszów, Zawada Książęca i Brzezie.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Tworków2564100:27
2.Krzanowice256292:31
3.Kobyla255574:54
4.Studzienna255570:23
5.Nowa Wieś254476:43
6.Rudy254057:43
7.Pietrowice Wielkie253748:46
8.Kuźnia Raciborska253448:59
9.Pawłów253266:67
10.Chałupki253146:55
11.Raszczyce253053:64
12.Brzezie252532:54
13.Zawada Książęca252439:64
14.Pszów252439:70
15.Lyski251037:78
16.Zawada25926:125

A klasa (Podokręg Rybnik)

  • Awans do klasy okręgowej: Łaziska.
  • Baraż o utrzymanie się w rybnickiej A klasie: Gotartowice.
  • Spadek do rybnickiej B klasy: Kamień i Dębieńsko.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Łaziska256266:25
2.Radziejów-Popielów255785:46
3.Niewiadom255271:34
4.Orzepowice254480:48
5.Wilchwy254067:38
6.Żory254068:64
7.Bełk II253971:42
8.Radlin253855:45
9.Ochojec253751:37
10.Jejkowice253654:45
11.Baranowice253146:64
12.Boguszowice253047:63
13.Szczejkowice252450:92
14.Gotartowice252034:78
15.Dębieńsko251432:89
16.Kamień251325:92