Czwartek, 22 sierpnia 2019

imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii

RSS

Zakończyć sezon zwycięstwem [ZAPOWIEDŹ]

17.05.2019 20:05 | 0 komentarzy | rafbl

W meczu ostatniej 34. kolejki spotkań Fortuna 1 Ligi piłkarze jastrzębskiego GKS-u podejmą na własnym stadionie Sandecję Nowy Sącz.

Zakończyć sezon zwycięstwem [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Sobotnie spotkanie na stadionie w Jastrzębiu-Zdroju rozpocznie się o 17:30. Jastrzębianie z pewnością będą chcieć zakończyć sezon przed własną publicznością zwycięstwem, jednak w trzech ostatnich spotkaniach piłkarze GKS-u zdobyli zaledwie jeden punkt. Dla porównania zawodnicy Sandecji w takiej samej ilości spotkań zdobyli aż siedem "oczek".

Stawka spotkania nie jest duża. Goście, którzy zgromadzili na swoim koncie 55 "oczek" zajmują w ligowej tabeli 4. miejsce na tej pozycji zakończą ligowe zmagania. Jastrzębianie, z 45 punktami jak na razie plasują się na 7. miejscu, jednak w przypadku zwycięstwa i korzystnego układu wyników innych spotkań mogą zakończyć sezon na 5. miejscu.

W składzie gospodarzy zabraknie kontuzjowanych Grzegorza Drazika i Kamila Szymury, a także pauzującego za czwartą żółtą kartkę w sezonie, jaką otrzymał w spotkaniu przeciwko łódzkiemu ŁKS-owi Dawida Gojnego.

W pierwszym spotkaniu tych drużyn rozegranym w Nowym Sączu 3 listopada 2018 padł remis 1:1. Bramkę dla jastrzębian zdobył wtedy Adam Żak.

Spotkanie sędziować będzie Marcin Kochanek z Opola.

GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz

sobota, 18 maja godzina 17:30