Poniedziałek, 17 czerwca 2019

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

Walka zbliżyła się do Tempa [WYNIKI]

20.05.2019 07:30 | 0 komentarzy | adi

W najciekawszym meczu zabrzańskiej B klasy Walka Zabrze pokonała Tempo Paniówki i zbliżyła się do lidera na odległość trzech punktów.

Walka zbliżyła się do Tempa [WYNIKI]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Majer Klasa A (Podokręg Zabrze)

Wyniki 28. kolejki (18-19.05.2019)

  • Pauza: Zryw Radonia
  • ŁTS Łabędy - Gwarek Zabrze 2:0
  • Concordia Knurów - Orzeł Stanica 4:0
  • Start Sierakowice - Olimpia Pławniowice 5:2
  • Ruch Kozłów - Naprzód Żernica 2:6
  • Młodość Rudno - Sokół Łany Wielkie 4:1
  • Burza Borowa Wieś - Gwiazda Chudów 3:3
  • Carbo Gliwice - Zamkowiec Toszek 1:5
  • Społem Zabrze - Zaborze Zabrze 0:2

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. ŁTS Łabędy 26 60 81:27
2. Concordia Knurów 26 54 74:28
3. Gwiazda Chudów 26 51 65:32
4. Start Sierakowice 26 49 76:46
5. Naprzód Żernica 26 47 59:39
6. Burza Borowa Wieś 27 46 62:56
7. Młodość Rudno 26 44 56:47
8. Olimpia Pławniowice 27 40 43:45
9. Gwarek Zabrze 27 36 35:32
10. Zryw Radonia 26 36 52:50
11. Sokół Łany Wielkie 26 36 52:64
12. Zaborze Zabrze 26 33 43:48
13. Zamkowiec Toszek 26 31 44:61
14. Ruch Kozłów 26 30 52:58
15. Orzeł Stanica 27 19 39:84
16. Carbo Gliwice 27 18 33:91
17. Społem Zabrze 27 10 28:86

Zapowiedź 29. kolejki (25-26.05.2019)

Pauza: Społem Zabrze, Zaborze Zabrze - Carbo Gliwice, Zamkowiec Toszek - Burza Borowa Wieś, Gwiazda Chudów - Młodość Rudno, Sokół Łany Wielkie - Ruch Kozłów, Naprzód Żernica - Start Sierakowice, Olimpia Pławniowice - Concordia Knurów, Orzeł Stanica - ŁTS Łabędy, Gwarek Zabrze - Zryw Radonia

Sushi Kushi Klasa B (Podokręg Zabrze)

Wyniki 22. kolejki (18-19.05.2019)

  • Walka Zabrze - Tempo Paniówki 1:0
  • Victoria Pilchowice - Start Kleszczów 2:4
  • LKS 45 Bujaków - Pogoń Ziemięcice 1:0
  • Orły Bojszów - Piast Pawłów 1:4
  • Drama Kamieniec - Amator Rudziniec 2:0
  • Quo Vadis Makoszowy - Wilki II Wilcza 5:1
  • Ruch II Kozłów - Naprzód Świbie 5:0

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Tempo Paniówki 22 51 76:24
2. Walka Zabrze 22 48 50:25
3. Quo Vadis Makoszowy 22 42 65:46
4. Start Kleszczów 22 37 59:44
5. Victoria Pilchowice 22 36 58:43
6. Drama Kamieniec 22 35 44:46
7. Naprzód Świbie 22 31 49:41
8. Piast Pawłów 22 28 38:38
9. Pogoń Ziemięcice 22 26 33:42
10. Ruch II Kozłów 22 25 47:57
11. Wilki II Wilcza 22 24 35:55
12. Amator Rudziniec 22 22 29:62
13. LKS 45 Bujaków 22 19 42:71
14. Orły Bojszów 22 13 36:65

Zapowiedź 23. kolejki (25-26.05.2019)

Ruch II Kozłów - Walka Zabrze, Naprzód Świbie - Quo Vadis Makoszowy, Wilki II Wilcza - Drama Kamieniec, Amator Rudziniec - Orły Bojszów, Piast Pawłów - LKS 45 Bujaków, Pogoń Ziemięcice - Victoria Pilchowice, Start Kleszczów - Tempo Paniówki

Klasa C (Podokręg Zabrze)

Wyniki 18. kolejki (18-19.05.2019)

  • Pauza: Naprzód Łubie
  • Ślązak Bycina - Tempo II Paniówki 3:0
  • MSPN Górnik Zabrze - Orzeł Paczyna 2:3
  • Concordia II Knurów - Burza II Borowa Wieś 6:0
  • Kłodnica Gliwice - Korona Bargłówka 4:1
  • Leśnik Łącza - Sośnica II Gliwice 1:8

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Orzeł Paczyna 17 42 65:29
2. Ślązak Bycina 16 41 49:17
3. Sośnica II Gliwice 16 32 48:21
4. Kłodnica Gliwice 17 27 50:36
5. Concordia II Knurów 16 27 52:47
6. Burza II Borowa Wieś 16 21 33:38
7. MSPN Górnik Zabrze 16 17 33:41
8. Leśnik Łącza 17 17 38:59
9. Korona Bargłówka 16 16 40:44
10. Naprzód Łubie 16 12 17:36
11. Tempo II Paniówki 17 7 18:75

Zapowiedź 19. kolejki (25-26.05.2019)

Pauza: Leśnik Łącza, Sośnica II Gliwice - Kłodnica Gliwice, Korona Bargłówka - Concordia II Knurów, Burza II Borowa Wieś - MSPN Górnik Zabrze, Orzeł Paczyna - Ślązak Bycina, Tempo II Paniówki - Naprzód Łubie