Niedziela, 18 sierpnia 2019

imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

RSS

"Przaja Handballowi" w ten weekend

30.05.2019 10:31 | 0 komentarzy | kozz

W najbliższą sobotę 1 czerwca w hali Arena Rafako w Raciborzu odbędzie się 2. Turniej Przyjaźni „Przaja Handballowi” z udziałem drużyny HSG Schülp/Westerrönfeld/Rendsburg. Początek zmagań o godz. 09.30.

"Przaja Handballowi" w ten weekend
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Niemki z Rendsburga, miasta partnerskiego dla powiatu raciborskiego będą gościć na ziemi raciborskiej po raz drugi, a w tegorocznej edycji turnieju wezmą również udział drużyny występujące w II lidze piłki ręcznej: UKS Start Pietrowice Wielkie, LZS Tor Dobrzeń Wielki i MKS Start Michałkowice.

Organizatorami turnieju są: UKS Start Pietrowice Wielkie i OSiR Racibórz, partnerem strategicznym: Eko Okna S.A., partnerem technicznym: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Racibórz sp. z.o.o, a honorowy patronat nad imprezą przyjęli: Starosta Raciborski i Prezydent Raciborza.

Mecze rozpoczną się o godz. 9.30, a oficjalne zakończenie turnieju organizatorzy przewidują na godz. 15.30.

Kolejność meczów:

  • 09.30 LZS Tor Dobrzeń Wielki - HSG Schülp/Westerrönfeld/Rendsburg
  • 10.30 UKS Start Pietrowice Wielkie – MKS Start Michałkowice
  • 11.30 HSG Schülp/Westerrönfeld/Rendsburg – MKS Start Michałkowice
  • 12.30 LZS Tor Dobrzeń Wielki – UKS Start Pietrowice Wielkie
  • 13.30 LZS Tor Dobrzeń Wielki – MKS Start Michałkowice
  • 14.30 UKS Start Pietrowice Wielkie - HSG Schülp/Westerrönfeld/Rendsburg

W trakcie pobytu niemieckiej drużyny w powiecie raciborskim grania w „handball” będzie więcej. Najpierw 30 maja br. zaprzyjaźnione kluby UKS Start Pietrowice Wielkie i HSG Schülp/Westerrönfeld/Rendsburg wezmą udział w turnieju piłki ręcznej w XI LOS OSPR w Gliwicach, następnie 31 maja br. o godz. 10.30 zagrają mecz pokazowy w Szkole Podstawowej w Rudniku. W trakcie tego pobytu będzie również czas na wspólną zabawę w H2Ostróg, czy też rozgrywki w kręgle. Przewidziane jest także ognisko integracyjne na campingu Obora.

Zadanie jest współfinansowane ze środków powiatu raciborskiego.