Piątek, 22 stycznia 2021

imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

RSS

Epidemia koronawirusa:

Dni Knurowa na plażowych boiskach Leśnego Zacisza

14.06.2019 10:00 | 0 komentarzy | rafbl

Dni Knurowa, otwarcie kąpieliska Leśne Zacisze i turnieje IV Otwartych Mistrzostw Śląska to idealne połączenie dla chcących spędzić aktywnie czas w najbliższy weekend w Knurowie.

Dni Knurowa na plażowych boiskach Leśnego Zacisza
fot. Śląska Siatkówka
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na sobotę zaplanowane jest otwarcie kąpieliska Leśne Zacisze w Knurowie. Otwarcie obiektu połączone jest z Dniami Knurowa, które odbędą sie właśnie w weekend. W tym samym czasie MOSiR Knurów organizuje również kolejne z turniejów cyklu IV Otwartych Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej nad którym patronat sprawuje Śląski Związek Piłki Siatkowej.

W sobotę, która zapowiada się upalnie na boiskach zameldują się pary mikstowe. Emocji i widowiskowych akcji z pewnością nie zabraknie, a plażowe boiska w połączeniu z chłodnymi kąpielami w Leśnym Zaciszem są idealnym sposobem na lejący się z nieba żar. Do wygrania będą atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.

W niedzielę do akcji przystąpią panowie. Przed rokiem w męskim turnieju udział wzięła rekordowa liczba 29 par. Podobna frekwencja spodziewana jest w tym roku i na cieszącym się dużą renomą turnieju z pewnością pojawią się najlepsi siatkarze z województwa i nie tylko.

Stawką obydwu turniejów oprócz atrakcyjnych nagród będą cenne rankingowe punkty, które zadecydują o awansie do finałowego turnieju IV Otwartych Mistrzostw Śląska, który w dniach 3-4 sierpnia odbędzie się w Koszęcinie. Udział w tym turnieju weźmie siedem najlepszych par rankingu plus para, która otrzyma od organizatorów dziką kartę.