Poniedziałek, 15 lipca 2019

imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona

RSS

Awanse i spadki – stan na dzień 17.06.2019

17.06.2019 08:00 | 6 komentarzy | (ak)

Rezultaty ostatnich spotkań każdego sezonu są zawsze bardzo trudne do odgadnięcia. Tym razem było podobnie, a najboleśniej wszystkie „niespodzianki” odczuły zespoły, które na samym finiszu zostały zdegradowane do niższych klas rozgrywkowych. Zapraszamy do lektury.

Awanse i spadki – stan na dzień 17.06.2019
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

  • Baraż o awans do III ligi: Czaniec.
  • Spadek do klasy okręgowej: Płomień Połomia, Dąb Gaszowice i Unia Racibórz.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czaniec306149:19
2.Drzewiarz Jasienica305852:31
3.Kuźnia Ustroń305763:36
4.Decor Bełk305461:43
5.Polonia Łaziska Górne305252:38
6.Tyski Sport II305153:39
7.Czechowice-Dziedzice305052:38
8.Goczałkowice304452:41
9.Wilki Wilcza303743:52
10.Podbeskidzie B-B II303641:52
11.Radziechowy-Wieprz303636:38
12.Odra Centrum Wodzisław Śl.303242:45
13.Spójnia Landek303036:46
14.Unia Racibórz302741:58
15.Dąb Gaszowice302638:71
16.Płomień Połomia301335:99

Klasa okręgowa – grupa 2 (Śląski ZPN)

  • Awans do IV ligi: Unia Książenice.
  • Spadek do raciborskiej A klasy: Zameczek Czernica.
  • Spadek do rybnickiej A klasy: Naprzód Rydułtowy.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Unia Książenice3076106:44
2.Rymer Rybnik307396:30
3.Piast Gliwice II306497:44
4.Czerwionka305276:52
5.Jedność Przyszowice304879:63
6.ROW Rybnik II304575:51
7.Zameczek Czernica304446:46
8.Orzeł Mokre304363:69
9.Pierwszy Chwałowice304280:58
10.Sośnica Gliwice304257:57
11.Rachowice303139:72
12.Przyszłość Ciochowice303043:63
13.Tęcza Wielowieś302941:72
14.Naprzód Lipiny302635:93
15.Czarni Pyskowice302033:91
16.Naprzód Rydułtowy301838:99

Klasa okręgowa – grupa 3 (Śląski ZPN)

  • Awans do IV ligi: Odra Wodzisław Śląski.
  • Spadek do raciborskiej A klasy: Kornowac, Rafako Racibórz, Przyszłość Rogów, Naprzód Syrynia i Naprzód Czyżowice.
  • Spadek do rybnickiej A klasy: Gwiazda Skrzyszów.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski3081124:17
2.Unia Turza Śląska3079122:20
3.Forteca Świerklany306174:43
4.Naprzód Borucin305478:48
5.Granica Ruptawa304873:54
6.Krzyżanowice304757:51
7.Czarni Gorzyce304663:53
8.Silesia Lubomia304649:47
9.Nędza304670:87
10.Polonia Marklowice304540:48
11.Gwiazda Skrzyszów304261:41
12.Naprzód Czyżowice303063:85
13.Naprzód Syrynia302657:83
14.Przyszłość Rogów301835:96
15.Rafako Racibórz301323:113
16.Kornowac301034:137

A klasa (Podokręg Racibórz)

  • Awans do klasy okręgowej: Tworków.
  • Spadek do raciborskiej B klasy: Zawada, Lyski, Brzezie, Pszów, Zawada Książęca i Raszczyce.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Tworków3076125:33
2.Krzanowice3071110:42
3.Studzienna306683:28
4.Kobyla306490:69
5.Nowa Wieś305491:52
6.Rudy304361:52
7.Pietrowice Wielkie304255:57
8.Kuźnia Raciborska304163:75
9.Pawłów304079:78
10.Chałupki303962:67
11.Raszczyce303864:74
12.Zawada Książęca303154:78
13.Pszów303151:86
14.Brzezie302944:69
15.Lyski301342:99
16.Zawada30929:146

A klasa (Podokręg Rybnik)

  • Awans do klasy okręgowej: Łaziska.
  • Baraż o utrzymanie się w rybnickiej A klasie: Gotartowice.
  • Spadek do rybnickiej B klasy: Kamień i Dębieńsko.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Łaziska307482:33
2.Radziejów-Popielów306599:60
3.Niewiadom306292:41
4.Orzepowice305491:52
5.Bełk II304785:46
6.Wilchwy304775:47
7.Żory304577:74
8.Ochojec304462:45
9.Jejkowice304364:58
10.Radlin304161:55
11.Baranowice304060:75
12.Boguszowice303555:75
13.Szczejkowice303157:101
14.Gotartowice302640:86
15.Dębieńsko301841:110
16.Kamień301632:115