Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Awans Polonii, Czaniec zostaje w IV lidze

Polonia Bytom bezbramkowo zremisowała z LKS-em Czaniec w drugim meczu barażowym. Wynik ten daje bytomianom awans do III ligi.

Awans Polonii, Czaniec zostaje w IV lidze
Fot. Polonia Bytom/Facebook
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Mimo że są dwie śląskie IV ligi, to awans szczebel wyżej może uzyskać tylko jeden zespół. Z tego powodu mistrzowie grup muszą stoczyć między sobą walkę o III ligę. Tegoroczne baraże były wyrównane - pierwszy mecz w Czańcu zakończył się remisem 2:2, a w dzisiejszym rewanżu w Bytomiu padł bezbramkowy rezultat. Gole na wyjeździe spowodowały, że to Polonia grać będzie w nowym sezonie m.in. z rezerwami Górnika Zabrze i ROW-em 1964 Rybnik.

Polonia Bytom - LKS Czaniec 0:0

  • Wynik pierwszego meczu: 2:2
  • Awans do III ligi: Polonia Bytom

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
Angelonielot 19.06.2019 21:47

To jest bardzo dziwne rozwiazanie z tym awansem na Ślasku,mozna zagrac super sezon nawet nie przegrac meczu i nie awansowac do 3 ligi bo o wszystkim decyduje i tak dwumecz na koniec sezonu,a jak to dwumecz bywa tam roznie i wcale najlepsza druzyna w ciagu calego sezonu nie musi awansowac

~Smok (88.156. * .157) 19.06.2019 20:12
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

No i ciekawe, tu się dwie drużyny biją o awans i jedna z nich musi się obejść smakiem, a na Opolszczyźnie awansu nie chcą aż trzy zespoły! Aż się prosi, aby dać wspólny awans dwom drużynom z obu okręgów w sumie. Istna paranoja. Nie chcą awansu Głubczyce, to dać go Czańcowi!