Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Raciborskie Cross Games po raz siódmy [ZDJĘCIA]

W niedzielę na płycie lodowiska OSiR w Raciborzu odbyła się 7. edycja Cross Games organizowana przez Crosstrening Racibórz, OSiR oraz Miasto Racibórz. Na miejscu zjawiło się blisko 60 uczestników i uczestniczek z całej Polski w tym z CrossFit Black Ground Rybnik, Bestfit Club Rybnik, Rise Opole, Hell Wod Gliwice. Raciborskie zawody zostały podzielone na cztery kategorie: Men, Men 40+, Women, Women 35+. Zapraszamy do galerii zdjęć z południowych zmagań.

Raciborskie Cross Games po raz siódmy [ZDJĘCIA]

Crosstrening jest treningiem ogólnorozwojowym, którego podstawą są ruchy funkcjonalne, łączącym w sobie elementy treningu gimnastycznego, kondycyjnego oraz siłowego. Charakteryzuje się ciągłą zmiennością, każdy trening jest innym zestawem ćwiczeń o różnej intensywności oraz ilości powtórzeń. Celem crosstreningu jest poprawienie u ćwiczącego wytrzymałości, siły, elastyczności, zwinności, szybkości, kondycji, równowagi oraz wydolności oddechowej. Realizowane jest to poprzez ćwiczenia z ciężarem własnego ciała, ale również za pomocą dodatkowego sprzętu, takiego jak: drążki, skrzynie, sztangi, hantle, kettlebells czy skakanka.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].