Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rajd rowerowy tropem zjaw [ZAPOWIEDŹ]

Na wydarzenie zapraszają Krzanowice oraz czeska miejscowość Obec Chuchelná.

Rajd rowerowy tropem zjaw [ZAPOWIEDŹ]
lipiec
27 sobota

Rajd rowerowy tropem zjaw

Start 27.07.2019 o godz. 16:00 wstęp wolny

Popularyzacja walorów przyrodniczych, krajobrazowych i architektonicznych pogranicza polsko-czeskiego, w tym gminy Krzanowice i Obec Chuchelná, promocję aktywnego i zdrowego spędzania wolnego czasu, a także rozwijanie turystyki rowerowej. To główne cele rajdu organizowanego pod hasłem „Tropem zjaw na rowerze”. Obok tych zamierzeń wymienia się również integrację lokalnej społeczności i promowanie lokalnych wierzeń.

Rajd rowerowy zaplanowano na 27 lipca, wyruszy on o godzinie 16.00 z krzanowickiego rynku. Dystans wynosi około 10 km, a dokładną trasę uczestnicy poznają przed startem. - Dla zwycięzców cenne nagrody rzeczowe o wartości 200 zł, dla pierwszych 70 osób drobne upominki. Dla wszystkich wiele niezapomnianych wrażeń i ciepły posiłek - zapowiadają organizatorzy.

Zgłoszenia do rajdu przyjmowane są do 22 lipca pod numerem telefonu 32 410 82 02 wew. 113, w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Krzanowicach. Szczegóły w regulaminie dostępnym TUTAJ.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].