Wtorek, 24 listopada 2020

imieniny: Emmy, Flory, Jana

RSS

Epidemia na Śląsku:

Sarki już strzela dla Odry Wodzisław [ZDJĘCIA]

17.07.2019 21:18 | 4 komentarze | AgaKa, adi

Odra Wodzisław rozegrała mecz kontrolny na boisku Gosław Sport Center z Górnikiem II Zabrze. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:1.

Sarki już strzela dla Odry Wodzisław [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Gole dla Odry strzelali Patryk Dudziński oraz najnowszy nabytek wodzisławian - Emmanuel Sarki, który wpisał się na listę strzelców zaledwie chwilę po wejściu na boisko. - Naszym celem jest rozwój, dążymy do tego, by drużyna wzrastała, stąd jesteśmy bardzo zadowoleni z doboru rywala w dzisiejszym meczu. Górnik Zabrze, jako jeden z najsilniejszych zespołów w 3. lidze zmusił nas do bardzo intensywnej pracy, którą wykonaliśmy zgodnie z planem. Zwycięstwo zawsze jest ważne, cieszy również fakt, że na boisku sprawdziliśmy aż 6 młodzieżowców. To był bardzo dobry dzień pracy! Chciałbym wyrazić również podziw oraz wdzięczność w związku ze świetną frekwencję na dzisiejszym spotkaniu. Jesteście wielcy! - skomentował mecz na łamach oficjalnej strony Odry trener Adam Burek.

Odra Wodzisław - Górnik II Zabrze 2:1

Bramki: Dudziński 6., Sarki 47.

Odra: zawodnik testowany – Słodowy (85. Majeranowski), Krzyżok, Lalko (46. Kasprzyk), Dudzik – Zganiacz, Sadio, Pikul (60. Rodriguez) – Malinowski (46. Sarki), Dudziński (75. Grzechynka), Musiolik (65. Tarka).