Sobota, 24 sierpnia 2019

imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego

RSS

Oświadczenie Prezesa Odry Wodzisław

19.07.2019 16:41 | 29 komentarzy | rafbl

Sprawa sparingu MKP Odry Centrum Wodzisław Śląski z Unią Turza Śląska do którego nie dopuścili kibice Odry Wodzisław nie została jeszcze wyjaśniona. Oświadczenie w tej sprawie wydał zaniepokojony całym wydarzeniem Prezes Odry Wodzisław Śląski - Grzegorz Smiatek.

Oświadczenie Prezesa Odry Wodzisław
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Oświadczenie Prezesa Odry Wodzisław Śląski

Oświadczam, że z ogromnym niepokojem przyjąłem informacje o zajściu do którego miało dojść

w dniu 13 lipca 2019r. na boisku "Glinianka". Obecnie trwa wyjaśnianie sprawy, albowiem odnośnie zaistniałej sytuacji obie strony przedstawiają odmienną relację jej przebiegu, celów i motywów. W tym też zakresie władze Odry Wodzisław Śląski (dawniej APN Odra Wodzisław) deklarują wszelką pomoc organom ścigania, które były obecne na miejscu zdarzenia.

Jednocześnie proszę o nie ferowanie przedwczesnych i pochopnych wyroków, albowiem sprawa zostanie z całą pewnością wyjaśniona przez policję.

Z mojej strony pragnę podkreślić, że władzom Odry Wodzisław Śląski w szczególny sposób zależy na dobrych relacjach ze wszystkimi środowiskami kibicowskimi i władzami Miasta. To poprzez sport, piłkę, która łączy, Odra Wodzisław Śląski promowała, promuje i będzie promowała nasze wspaniałe miasto. Piłka nożna powinna łączyć ludzi i środowiska, powinna znajdować się poza wszelkimi sporami i kłótniami, dlatego też podjąłem stanowcze działania (również wobec przedstawicieli władz Odry Wodzisław Śląski) mające na celu uniknięcie przykrych sytuacji w przyszłości.


Odra Wodzisław Śląski