Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

ROW 1964 Rybnik zaczął od remisu. Czerwień Janika [ZDJĘCIA]

ROW 1964 Rybnik zremisował ze Ślęzą Wrocław 1:1 w 1. kolejce III ligi. Gola dla rybniczan zdobył Kamil Spratek.

ROW 1964 Rybnik zaczął od remisu. Czerwień Janika [ZDJĘCIA]
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Inauguracyjne spotkanie zaczęło się po myśli gospodarzy, którzy objęli prowadzenie już na samym początku meczu. Autorem pierwszej bramki w sezonie 2019/2020 został Kamil Spratek. ROW prowadził niecałe 20 minut. Sędzia podyktował rzut karny dla wrocławian, a z 11 metrów skutecznie uderzył Robert Pisarczuk.

W drugiej połowie czerwoną kartkę zobaczył Jan Janik. Kapitan ROW-u został ukarany dwiema żółtymi kartkami w zaledwie dwie minuty. Tuż po tym wydarzeniu Ślęza była bliska objęcia prowadzenia - piłka uderzona z rzutu wolnego trafiła w poprzeczkę.

Rybniczanom udało się nie stracić bramki w osłabieniu i w premierowym spotkaniu nowego sezonu zdobyli punkt z zespołem, który poprzednie rozgrywki zakończył na drugim miejscu. W następnej kolejce ROW zagra na wyjeździe z MKS-em Kluczbork.

ROW 1964 Rybnik - Ślęza Wrocław 1:1 (1:1)

Bramki: Spratek 3. - Robert Pisarczuk (k) 22.

ROW: Aleksander Łubik - Jan Janik, Piotr Pacholski, Marek Krotofil, Przemysław Szkatuła, Kamil Spratek (74. Bartłomiej Polok), Szymon Jary, Dawid Plizga, Marcin Wodecki (84. Jakub Kuczera), Wiktor Piejak (68. Bartosz Kunat), Dawid Niedźwiedzki (52. Radosław Dzierbicki).

Żółte kartki: Szkatuła, Janik, Wodecki, Kunat - Tomaszewski.

Czerwona kartka: Janik (67.)

Sędzia: Jacek Babiarz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~rowek (5.184. * .228) 02.08.2019 23:53

Puste trybuny, garstka kiboli, to banda ch..a, rybnicki fanklub żaboli