Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piast Gliwice lepszy od beniaminka z Łodzi

W spotkaniu 4. kolejki PKO Ekstraklasy Piast Gliwice pokonał w Łodzi miejscowy ŁKS odnosząc pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach w tym sezonie.

Piast Gliwice lepszy od beniaminka z Łodzi

Niedzielne spotkanie stało na dobrym poziomie. Wiele działo się pod obiema bramkami, gdzie każdy z zespołów miał swoje szanse na zdobycie bramki. Jedyną bramkę w meczu w 77. minucie zdobył Artur Bogusz, który po rzucie wolnym dla Piasta skierował piłkę do własnej bramki.

W 70. minucie Maksymilian Rozwadowicz nie wykorzystał rzutu karnego dla gospodarzy podyktowanego za faul Toma Hateleya na Arturze Boguszu.

Mistrzowie Polski po czterech seriach spotkań mają na swoim koncie 5 "oczek" i do lidera - Śląska Wrocław tracą 5 punktów.

W kolejnym ligowym meczu podopieczni trenera Waldemara Fornalika w niedzielę - 18 sierpnia podejmą na własnym stadionie Wisłę Płock.

ŁKS Łódź - Piast Gliwice 0:1 (0:0)

Bramka: Bogusz 77. (s)

ŁKS: Michał Kołba - Jan Grzesik, Maksymilian Rozwandowicz, Jan Sobociński, Artur Bogusz, Wojciech Łuczak (78. Michał Trąbka), Pirulo, Łukasz Piątek, Maciej Wolski (60. Ricardo Guima), Dani Ramirez, Rafał Kujawa (60. Łukasz Sekulski)

Piast: Frantisek Plach - Bartosz Rymaniak, Tomas Huk, Jakub Czerwiński, Mikkel Kirkeskov, Tom Hateley, Sebastian Milewski, Martin Konczkowski (59. Tomasz Mokwa), Patryk Sokołowski, Jorge Felix, Piotr Parzyszek (72. Dominik Steczyk)

Żółte kartki: Rozwandowicz, Sobociński, Ramirez - Hateley

Sędzia: Łukasz Szczech

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].