środa, 21 sierpnia 2019

imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

12.08.2019 08:00 | 0 komentarzy | (ak)

Początek każdego sezonu piłkarskiego przynosi zawsze sporo niespodzianek. Większość drużyn z racji trwających wakacji nie dysponuje jeszcze pełnymi składami, a ponadto krótka przerwa między rozgrywkami komplikuje przygotowanie optymalnej dyspozycji od pierwszego gwizdka. Zapraszamy do lektury bieżących rezultatów, aktualnych tabel oraz zapowiedzi najbliższych pojedynków.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki III kolejki (09/11.08.2019)

  • Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie 2:1 (1:0)
  • GKS Tychy – Odra Opole 4:1 (1:1)
  • Termalica Nieciecza – Zagłębie Sosnowiec 2:0 (0:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stal Mielec 4:1 (1:1)
  • Olimpia Grudziądz – Chojniczanka Chojnice 3:5 (0:2)
  • Miedź Legnica – Chrobry Głogów 2:1 (1:1)
  • GKS Bełchatów – Radomiak Radom 3:0 (2:0)
  • Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz 1:2 (0:1)
  • Wigry Suwałki – Warta Poznań 1:2 (0:1)

Wyniki II kolejki (02/04.08.2019)

  • GKS Jastrzębie – GKS Tychy 2:1 (2:1)
  • Zagłębie Sosnowiec – Olimpia Grudziądz 0:1 (0:0)
  • Odra Opole – Puszcza Niepołomice 0:1 (0:1)
  • Chojniczanka Chojnice – Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:1)
  • Stal Mielec – Wigry Suwałki 1:1 (1:0)
  • Warta Poznań – GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
  • Sandecja Nowy Sącz – Miedź Legnica 1:2 (1:2)
  • Radomiak Radom – Stomil Olsztyn 2:1 (1:1)
  • Chrobry Głogów – Termalica Nieciecza 0:1 (0:0)

Wyniki I kolejki (26/27.07.2019)

  • Puszcza Niepołomice – GKS Jastrzębie 0:0
  • Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:1)
  • Radomiak Radom – GKS Tychy 2:1 (1:0)
  • Miedź Legnica – Odra Opole 0:0
  • Stal Mielec – Warta Poznań 2:1 (2:0)
  • Olimpia Grudziądz – Chrobry Głogów 5:0 (3:0)
  • GKS Bełchatów – Stomil Olsztyn 3:0 (2:0)
  • Wigry Suwałki – Chojniczanka Chojnice 1:1 (1:1)
  • Termalica Nieciecza – Sandecja Nowy Sącz 3:0 (2:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Termalica Nieciecza396:0
2.Podbeskidzie B-B376:2
3.Miedź Legnica374:2
4.GKS Bełchatów366:1
5.Olimpia Grudziądz369:5
6.Warta Poznań364:3
7.Radomiak Radom364:5
8.Chojniczanka Chojnice346:5
9.GKS Jastrzębie343:3
10.Puszcza Niepołomice342:2
11.Stal Mielec344:6
12.GKS Tychy336:5
13.Stomil Olsztyn333:6
13.Sandecja Nowy Sącz333:6
15.Wigry Suwałki323:4
16.Zagłębie Sosnowiec311:4
17.Odra Opole311:5
18.Chrobry Głogów301:8

Zapowiedź IV kolejki (16/17.08.2019)

Odra Opole – Stomil Olsztyn (pt 17:30), Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice (pt 19:00), Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy (pt 19:10), Stal Mielec – Olimpia Grudziądz (pt 19:39), Chojniczanka Chojnice – Termalica Nieciecza (pt 20:00), Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica (sb 15:00), Radomiak Radom – Warta Poznań (sb 18:00), Wigry Suwałki – Podbeskidzie Bielsko-Biała (sb 19:00), GKS Jastrzębie – GKS Bełchatów (sb 20:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki II kolejki (07/11.08.2019)

  • MKS Kluczbork – ROW Rybnik 3:3 (1:2)
  • Śląsk Wrocław II – Pniówek Pawłowice 2:0 (1:0)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Miedź Legnica II 2:1 (1:1)
  • Ślęza Wrocław – Polonia Bytom 1:0 (0:0)
  • Piast Żmigród – Stal Brzeg 0:0
  • Foto-Higiena Gać – Lechia Zielona Góra 2:0 (1:0)
  • Górnik Zabrze II – Ruch Zdzieszowice 4:1 (1:0)
  • Starowice Dolne – Zagłębie Lubin II 0:0
  • Rekord Bielsko-Biała – Ruch Chorzów (mecz przełożony na 04.09.2019, śr 17:00)

Wyniki I kolejki (02/03.08.2019)

  • ROW Rybnik – Ślęza Wrocław 1:1 (1:1)
  • Starowice Dolne – Pniówek Pawłowice 0:0
  • Polonia Bytom – Foto-Higiena Gać 1:2 (1:0)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Śląsk Wrocław II 0:3 (0:0)
  • Stal Brzeg – Górnik Zabrze II 2:1 (1:0)
  • Lechia Zielona Góra – Rekord Bielsko-Biała 2:3 (0:0)
  • Miedź Legnica II – Piast Żmigród 1:1 (1:0)
  • Ruch Zdzieszowice – MKS Kluczbork (mecz przełożony na 18.09.2019, śr 16:00)
  • Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin II (mecz przełożony na 18.09.2019, śr 17:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Śląsk Wrocław II265:0
2.Foto-Higiena Gać264:1
3.Stal Brzeg242:1
3.Ślęza Wrocław242:1
5.Górnik Zabrze II235:3
6.Rekord Bielsko-Biała133:2
7.Gwarek Tarnowskie Góry232:4
8.ROW Rybnik224:4
9.Piast Żmigród221:1
10.Starowice Dolne220:0
11.MKS Kluczbork113:3
12.Zagłębie Lubin II110:0
13.Miedź Legnica II212:3
14.Pniówek Pawłowice210:2
15.Polonia Bytom201:3
16.Lechia Zielona Góra202:5
17.Ruch Zdzieszowice101:4
18.Ruch Chorzów*0-20:0

*Zespół ukarany odjęciem 2 punktów z powodu zaległości finansowych.

Zapowiedź III kolejki (17/18.08.2019)

ROW Rybnik – Górnik Zabrze II (sb 17:00), Pniówek Pawłowice – Zagłębie Lubin II (sb 17:00), Ruch Chorzów – Foto-Higiena Gać (sb 17:00), Polonia Bytom – MKS Kluczbork (sb 17:00), Ruch Zdzieszowice – Piast Żmigród (sb 17:00), Stal Brzeg – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 17:00), Starowice Dolne – Rekord Bielsko-Biała (sb 17:00), Miedź Legnica II – Śląsk Wrocław II (nd 12:00), Lechia Zielona Góra – Ślęza Wrocław (nd 14:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki I kolejki (10.08.2019)

  • Odra Wodzisław Śląski – Czaniec 3:3 (3:3)
  • Polonia Łaziska Górne – Odra Centrum Wodzisław Śląski 4:1 (2:1)
  • Radziechowy-Wieprz – Unia Książenice 2:3 (1:1)
  • Spójnia Landek – Decor Bełk 1:3 (0:1)
  • Beskid Skoczów – Kuźnia Ustroń 2:3 (1:1)
  • Drzewiarz Jasienica – Goczałkowice 0:0
  • Wilki Wilcza – Czechowice-Dziedzice 0:1 (0:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Tychy II 1:4 (0:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Tychy II134:1
1.Polonia Łaziska Górne134:1
3.Decor Bełk133:1
4.Unia Książenice133:2
4.Kuźnia Ustroń133:2
6.Czechowice-Dziedzice131:0
7.Czaniec113:3
7.Odra Wodzisław Śląski113:3
9.Goczałkowice110:0
9.Drzewiarz Jasienica110:0
11.Beskid Skoczów102:3
11.Radziechowy-Wieprz102:3
13.Wilki Wilcza100:1
14.Spójnia Landek101:3
15.Odra Centrum Wodzisław Śl.101:4
15.Podbeskidzie B-B II101:4

Zapowiedź II kolejki (17.08.2019)

Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Odra Wodzisław Śląski (sb 11:00), Tychy II – Unia Książenice (sb 11:00), Goczałkowice – Wilki Wilcza (sb 11:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00), Decor Bełk – Beskid Skoczów (sb 17:00), Kuźnia Ustroń – Polonia Łaziska Górne (sb 17:00), Czaniec – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00), Czechowice-Dziedzice – Spójnia Landek (sb 17:00).