Niedziela, 22 września 2019

imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

RSS

Czas zwyciężyć na wyjeździe [ZAPOWIEDŹ]

17.08.2019 07:15 | 0 komentarzy | rafbl

O pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w rozgrywkach PKO Ekstraklasy w sezonie 2019/2020 powalczą w sobotni wieczór piłkarze Górnika Zabrze, którzy zmierzą się w Białymstoku z miejscową Jagiellonią.

Czas zwyciężyć na wyjeździe [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Sobotnie spotkanie będzie meczem dwóch zespołów z górnej części ligowej tabeli. Zabrzanie w czterech dotychczas rozegranych spotkaniach zdobyli siedem "oczek" i plasują się na 5. miejscu w ligowej tabeli. Z kolei Jagiellonia ma na koncie pięć punktów i plasuje się w tabeli dwa miejsca za Górnikem.

Piłkarze Górnika powalczą w sobotę o przełamanie na stadionie rywala, bowiem w dwóch wyjazdowych spotkaniach podopieczni trenera Marcina Brosza zdobyli zaledwie jeden punkt. Jeszcze gorzej w charakterze gospodarza w tegorocznych rozgrywkach radzi sobie Jagiellonia, która jak do tej pory nie zdobyła na swoim stadionie ani jednego "oczka".

W pięciu ostatnich spotkaniach obu drużyn działo się sporo i w każdym z nich padały przynajmniej trzy bramki. Dwa z tych spotkań zakończyły się zwycięstwem Jagielloni, dwa zwycięstwem Górnika, a raz padł remis. Jak będzie tym razem? Przekonamy się wieczorem. Początek spotkania na stadionie miejskim w Białymstoku o 20:00.

Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze

sobota, 17 sierpnia godzina 20:00