Poniedziałek, 23 listopada 2020

imieniny: Adeli, Klemensa, Orestesa

RSS

Epidemia na Śląsku:

Beniaminek przyjeżdża do Jastrzębia [ZAPOWIEDŹ]

17.08.2019 09:02 | 0 komentarzy | rafbl

W sobotni wieczór w meczu 4. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze GKS-u Jastrzębie podejmą na własnym boisku beniaminka rozgrywek - GKS Bełchatów i powalczą o powrót na zwycięską ścieżkę.

Beniaminek przyjeżdża do Jastrzębia [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Bełchatowianie, są beniaminkiem I-ligowych rozgrywek do których awansowali zajmując 3. miejsce w II lidze z punktem straty do zwycięzcy. Po trzech dotychczas rozegranych seriach spotkań wyżej w tabeli znajdują się piłkarze beniaminka Fortuna 1 Ligi. Piłkarze GKS-u Bełchatów w trzech dotychczasowych spotkaniach odnieśli dwa zwycięstwa i w tabeli plasowali się na wysokim 4. miejscu. Zwycięstwa te odnosili jednak na własnym stadionie. Z kolei jastrzębianie, którzy mają na swoim koncie 4 "oczka" zajmowali ósme miejsce. W ostatniej kolejce gospodarze przegrali na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn 2:1, natomiast bełchatowianie pewnie 3:0 pokonali na własnym stadionie Radomiaka Radom.

Po raz ostatni obydwa zespoły spotkały się ze sobą w sparingowym meczu w lipcu, w którym lepsi okazali się bełchatowianie, którzy triumfowali 1:0. W lidze obydwa zespoły rywalizowały natomiast w sezonie 2017/2018, kiedy to w drugoligowych rozgrywkach każdy z zespołów zdobył komplet punktów pokonując rywala na własnym boisku.

GKS Jastrzębie - GKS Bełchatów

sobota 17 sierpnia godzina 20:00