Sobota, 21 września 2019

imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

RSS

Sąsiad w tabeli rywalem GKS-u Jastrzębie [ZAPOWIEDŹ]

20.08.2019 16:18 | 0 komentarzy | rafbl

Już jutro rozegrana zostanie 5. kolejka rozgrywek Fortuna 1 Ligi. O kolejne ligowe punkty z sąsiadem w ligowej tabeli - Radomiakiem Radom powalczą na wyjeździe zawodnicy GKS-u Jastrzębie.

Sąsiad w tabeli rywalem GKS-u Jastrzębie [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Radomiak Radom w czterech dotychczas rozegranych meczach zgromadził na swoim koncie 6 "oczek" i zajmuje w ligowej tabeli 12. miejsce. Beniaminek pierwszoligowych rozgrywek po świetnym rozpoczęciu sezonu i odniesieniu dwóch zwycięstw z rzędu w dwóch kolejnych spotkaniach złapał zadyszkę nie zdobył nawet punktu z pewnością będzie chciał się przełamać i odnieść przed własną publicznością kolejne zwycięstwo.

Niedużo lepiej w rozgrywkach radzą sobie jastrzębianie, którzy mają na swoim koncie 5 punktów, co daje im 13. miejsce w stawce. W ostatnim ligowym meczu zawodnicy z Jastrzębia-Zdroju na własnym boisku podzielili się punktami z GKS-em Bełchatów remisując 1:1. Podopieczni trenera Jarosława Skrobacz, którzy ostatnie ligowe zwycięstwo odnieśli w 2. kolejce kiedy pokonali na własnym stadionie GKS Tychy w Radomiu chcieć będą zgarnąć pełną pulę co zwiastuje bardzo dobre spotkanie.

Początek środowego spotkania na stadionie w Radomiu o godzinie 17:30. Bezpośrednią transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport.

Radomiak Radom - GKS Jastrzębie

środa, 21 sierpnia godzina 17:30