Niedziela, 22 września 2019

imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

25.08.2019 23:17 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżący sezon piłkarski rozkręcił się na całego. Zespoły wszystkich klas rozgrywkowych walczą już o ligowe punkty. Nasz „eksportowy rodzynek” GKS Jastrzębie tym razem w ostatnich sekundach uratował remis. W innych pojedynkach padło bardzo dużo ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki VI kolejki (24/26.08.2019)

  • Warta Poznań – GKS Jastrzębie 1:1 (0:0)
  • Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 1:2 (0:1)
  • Odra Opole – Radomiak Radom 0:0
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz 2:1 (1:0)
  • Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn 0:0
  • Sandecja Nowy Sącz – GKS Bełchatów 2:1 (0:1)
  • Chojniczanka Chojnice – Puszcza Niepołomice 0:1 (0:1)
  • Wigry Suwałki – Termalica Nieciecza 1:0 (1:0)
  • Stal Mielec – Miedź Legnica (pn 19:39)

Wyniki V kolejki (21.08.2019)

  • Radomiak Radom – GKS Jastrzębie 2:2 (1:0)
  • GKS Tychy – Chrobry Głogów 5:1 (2:0)
  • GKS Bełchatów – Odra Opole 1:0 (1:0)
  • Warta Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 (1:1)
  • Puszcza Niepołomice – Zagłębie Sosnowiec 0:2 (0:1)
  • Olimpia Grudziądz – Wigry Suwałki 1:2 (1:1)
  • Termalica Nieciecza – Stal Mielec 1:2 (0:2)
  • Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz 1:0 (1:0)
  • Chojniczanka Chojnice – Miedź Legnica 0:3 (0:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Warta Poznań6139:5
2.Wigry Suwałki6117:5
3.GKS Bełchatów6109:4
4.Miedź Legnica5107:3
5.Podbeskidzie B-B6109:6
6.Stal Mielec5108:7
7.Puszcza Niepołomice6104:4
8.Stomil Olsztyn6105:6
9.GKS Tychy6913:8
10.Termalica Nieciecza697:4
11.Sandecja Nowy Sącz696:8
12.Radomiak Radom686:9
13.GKS Jastrzębie677:7
14.Zagłębie Sosnowiec675:6
15.Chojniczanka Chojnice677:9
16.Olimpia Grudziądz6611:11
17.Odra Opole621:7
18.Chrobry Głogów612:14

Zapowiedź VII kolejki (30.08/01.09.2019)

Stomil Olsztyn – Zagłębie Sosnowiec (pt 17:30), Chojniczanka Chojnice – GKS Tychy (pt 20:00), Olimpia Grudziądz – Warta Poznań (sb 17:00), Radomiak Radom – Sandecja Nowy Sącz (sb 17:30), GKS Jastrzębie – Odra Opole (sb 19:00), Termalica Nieciecza – Podbeskidzie Bielsko-Biała (sb 20:00), Miedź Legnica – Wigry Suwałki (nd 15:00), GKS Bełchatów – Chrobry Głogów (nd 17:00), Puszcza Niepołomice – Stal Mielec (nd 19:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki IV kolejki (24/25.08.2019)

  • Piast Żmigród – ROW Rybnik 4:2 (2:1)
  • Rekord Bielsko-Biała – Pniówek Pawłowice 0:0
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Ruch Zdzieszowice 1:0 (1:0)
  • Górnik Zabrze II – Polonia Bytom 0:1 (0:0)
  • Ślęza Wrocław – Ruch Chorzów 2:0 (0:0)
  • MKS Kluczbork – Lechia Zielona Góra 1:2 (1:0)
  • Foto-Higiena Gać – Starowice Dolne 2:0 (2:0)
  • Miedź Legnica II – Stal Brzeg 1:1 (1:0)
  • Śląsk Wrocław II – Zagłębie Lubin II 1:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Śląsk Wrocław II4128:0
2.Foto-Higiena Gać4129:2
3.Stal Brzeg486:4
4.Rekord Bielsko-Biała375:2
5.Ślęza Wrocław475:4
6.Lechia Zielona Góra467:7
7.Polonia Bytom465:5
8.Gwarek Tarnowskie Góry465:7
9.Piast Żmigród456:5
10.ROW Rybnik459:9
11.Górnik Zabrze II436:7
12.Pniówek Pawłowice431:3
13.Ruch Zdzieszowice333:6
14.Zagłębie Lubin II321:2
15.Miedź Legnica II423:6
16.Starowice Dolne420:4
17.MKS Kluczbork316:8
18.Ruch Chorzów*2-21:5

*Zespół ukarany odjęciem 2 punktów z powodu zaległości finansowych.

Zapowiedź V kolejki (30.08/01.09.2019)

Stal Brzeg – Śląsk Wrocław II (pt 17:45), Lechia Zielona Góra – Górnik Zabrze II (sb 16:00), ROW Rybnik – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 17:00), Pniówek Pawłowice – Foto-Higiena Gać (sb 17:00), Ruch Zdzieszowice – Miedź Legnica II (sb 17:00), Starowice Dolne – Ślęza Wrocław (sb 17:00), Ruch Chorzów – MKS Kluczbork (sb 17:00), Zagłębie Lubin II – Rekord Bielsko-Biała (nd 13:30), Polonia Bytom – Piast Żmigród (nd 17:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki III kolejki (24/25.08.2019)

  • Odra Wodzisław Śląski – Tychy II 3:1 (1:1)
  • Unia Książenice – Odra Centrum Wodzisław Śląski 5:0 (2:0)
  • Wilki Wilcza – Czaniec 0:1 (0:0)
  • Spójnia Landek – Goczałkowice 1:1 (1:0)
  • Radziechowy-Wieprz – Kuźnia Ustroń 1:2 (0:0)
  • Beskid Skoczów – Czechowice-Dziedzice 4:4 (1:2)
  • Drzewiarz Jasienica – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:1 (2:1)
  • Polonia Łaziska Górne – Decor Bełk 4:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kuźnia Ustroń3910:4
2.Unia Książenice379:3
3.Czaniec375:3
4.Polonia Łaziska Górne369:6
5.Decor Bełk366:6
6.Goczałkowice356:2
7.Odra Wodzisław Śląski347:6
8.Tychy II346:5
9.Drzewiarz Jasienica343:2
10.Spójnia Landek345:5
11.Czechowice-Dziedzice346:7
12.Radziechowy-Wieprz334:5
13.Podbeskidzie B-B II334:8
14.Beskid Skoczów317:10
15.Wilki Wilcza301:7
16.Odra Centrum Wodzisław Śl.301:10

Zapowiedź IV kolejki (31.08/01.09.2019)

Tychy II – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 11:00), Odra Wodzisław Śląski – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00), Decor Bełk – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00), Kuźnia Ustroń – Unia Książenice (sb 17:00), Czaniec – Spójnia Landek (sb 17:00), Czechowice-Dziedzice – Polonia Łaziska Górne (sb 17:00), Goczałkowice – Beskid Skoczów (sb 17:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Wilki Wilcza (nd 17:00).