Wtorek, 19 listopada 2019

imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei

RSS

Zawodnicy MKS Gmina Lubomia przygotowywali się do sezonu w Nowej Rudzie

27.08.2019 12:34 | 0 komentarzy | OlaN

Młodzieżowy Klub Sportowy przebywał na zgrupowaniu w Nowej Rudzie w dniach 19-22 sierpnia. W obozie uczestniczyli zawodnicy z roczników 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004 i starsi.

Zawodnicy MKS Gmina Lubomia przygotowywali się do sezonu w Nowej Rudzie
Fot. MKS Gmina Lubomia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Obóz w Nowej Rudzie był dla podopiecznych MSK-u czasem pełnym zajęć sportowych i rekreacyjnych. Młodzi zawodnicy z gminy Lubomia codziennie spotykali się ze swoimi trenerami na treningach. W trakcie zajęć kadra trenerska dbała o to, by adepci futbolu rozwijali swoje indywidualne umiejętności pracy z piłką. Duży nacisk kładziony był również na poprawienie gry w zespole. Podczas zgrupowania drużyny MKS-u rozgrywały także sparingi z drużyną z Kostrzyna.

- Wyjazd ten był doskonałą możliwością na integrację różnych grup naszego Klubu. To czas, kiedy wspólnie pokonywaliśmy swoje słabości i przygotowywaliśmy formę na nadchodzący sezon jesiennych rozgrywek – czytamy na oficjalnej stronie Młodzieżowego Klubu Sportowego Gmina Lubomia.  

Na obóz w Nowej Rudzie pojechało w sumie 60 zawodników, a o ich odpowiednie przygotowanie zadbali trenerzy: Wojciech Matuszek, Adrian Kamczyk, Łukasz Smuda, Roman Kaczor, Marek Kurzydym oraz Jarosław Wieczorek.