Poniedziałek, 26 października 2020

imieniny: Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza

RSS

Wygrać i utrzymać kontakt z czołówką [ZAPOWIEDŹ]

29.08.2019 21:56 | 0 komentarzy | rafbl

W meczu inaugurującym 7. kolejkę spotkań PKO Ekstraklasy piłkarze zabrzańskiego Górnika zmierzą się na wyjeździe z zajmującą ostatnie miejsce w ligowej stawce Arką Gdynia.

Wygrać i utrzymać kontakt z czołówką [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Gospodarzem piątkowego spotkania będzie ostatni zespół ligowej tabeli - Arka Gdynia, która w sześciu rozegranych meczach zdobyła tylko dwa "oczka" remisując na własnym boisku z Koroną Kielce i Lechem Poznań. Przeciwnikiem gdynian będzie Górnik Zabrze, który trzech rozegranych dotychczas na wyjeździe meczach zdobył zaledwie jeden punkt.

Podopieczni trenera Marcina Brosza dzięki świetnej grze na własnym stadionie mają jednak na koncie 10 punktów i zajmują w tabeli 7. miejsce w tabeli ze stratą czterech "oczek" do lidera - Śląska Wrocław.

W jutrzejszym spotkaniu, które będzie ostatnim przed przerwą reprezentacyjną każda z ekip będzie mieć swój cel. Arka, która potrzebuje punktów aby odbić się od dna tabeli z pewnością będzie chciała wygrać po raz pierwszy w sezonie, natomiast Górnik walczyć będzie o utrzymanie kontaktu z czołówką na co pozwoli odniesienie pierwszego wyjazdowego zwycięstwa. Jak zakończy się spotkanie i czy któryś z zespołów się przełamie? Przekonamy się w piątkowy wieczór.

Arka Gdynia - Górnik Zabrze

piątek, 29 sierpnia godzina 18:00