Wtorek, 20 października 2020

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

GKS Jastrzębie tonie finansowo przez władze miasta?

03.09.2019 09:29 | 24 komentarze | Agnes

GKS Jastrzębie - klub piłkarski, który jest wielką dumą dla wielu mieszkańców... tonie finansowo przez ociąganie się władz miasta z wypłaceniem środków. Doszło już do kuriozalnych sytuacji, kiedy piłkarze nie dostali na czas wypłat, albo były one wypłacane w ratach. Nie bez powodu na ostatnim meczu na trybunach pojawił się transparent z 'żółtą kartką'.

GKS Jastrzębie tonie finansowo przez władze miasta?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kibice GKS-u postanowili sprawę nagłośnić i jednocześnie wyjaśnić o co chodziło z transparentem z 'żółtą kartką' dla władz miasta.

Toniemy...czyli jak władze miasta sprawiły, że klub GKS Jastrzębie 1 września 2019 nie ma środków na funkcjonowanie

Poniedziałek zacznijmy od wyjaśnienia transparentu, który pojawił się na sobotnim meczu. Przekaz jest jasny, ale dla uściślenia - upominamy symboliczną "żółtą kartką" Panią Prezydent Annę Hetman oraz całą Radę Miasta - bez wyjątków, żeby zajęli się na poważnie naszą sprawą.

Cały czas dochodzą niepokojące sygnały z klubu, że jesteśmy ignorowani i traktowani jako narzędzie do przepychanki politycznej, a problemy klubu są zamiatane pod dywan i odwlekane w czasie. Dziś kiedy piłkarze nie dostali wypłat przez wasze zagrywki polityczno-układowe postanowiliśmy nagłośnić sytuację!

Przy okazji awansów większość z jastrzębskich polityków gratulowała awansu oczywiście dodając sobie selfiaczka ze stadionu. Dziś większość umywa ręce wymyślając co chwilę jakiś nowy powód, tłumacząc się absurdalnymi wymysłami rodem z opowieści Stanisława Lema (co swoją drogą pokazuje, że jastrzębski magistrat jest w rękach ludzi niekompetentnych). Nie każcie nam robić zamieszania, manifestacji pod Urzędem i szeregu kolejnych działań, które będziemy musieli podjąć jeżeli nic się nie zmieni. Straci na tym wizerunkowo zarówno klub ale także WY drodzy politycy. Pechowo trafiliście, bo chodzi tu nie o zwykły klub, chodzi o GKS Jastrzębie - za który masę ludzi poświęciło całe swoje życie, chodzi o klub za którym jego fanatycy pójdą w ogień, nie uda Wam się tego zniszczyć !!!

Jeżeli Pani Prezydent nie zna rozwiązania, jeżeli Rada Miasta jest bezradna, to może warto się zastanowić czy odpowiednie osoby zajmują odpowiednie stanowiska. Przypomnijcie sobie ile krytyki na Was się wylało - zasłużonej - jak upadała choćby sekcja Białe Jastrzębie i porównajcie skale zdarzenia.

DOŚĆ CZEKANIA - PORA DZIAŁAĆ,

ROZWÓJ MIASTA TO TAKŻE SPORT,

A GKS JASTRZĘBIE - PONAD PODZIAŁAMI !!!