Niedziela, 22 września 2019

imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2019 (część 2)

12.09.2019 11:08 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżący materiał zawiera bardzo dużo ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w drużynach z raciborskiej i rybnickiej A klasy.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2019 (część 2)
Marcin Hómin wrócił do gry w Stali Kuźnia Raciborska
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A klasa (Podokręg Racibórz)

KS Rafako Racibórz

Przybyli: Łukasz Haras (trener), Rafał Haras (Unia Racibórz), Tomasz Haras i Mateusz Nieckarz (Start Pietrowice Wielkie), Mateusz Trzęsiński, Paweł Bednarz, Leszek Nieckarz, Mateusz Płaczek, Józef Skowronek i Michał Gawliczek (Pawłów), Alan Mróz (Wicher Płonia Racibórz), Kamil Kalinowski (Ocice Racibórz), Michał Bednarz, Tomasz Chluba, Adam Derkacz, Arkadiusz Łątkowski, Adam Zaskwara i Rafał Żurek (wolni zawodnicy), Łukasz Bauerek, Oskar Miszewski i Szymon Tiebler (wznowili treningi).

Ubyli: Remigiusz Danel (trener), Maciej Kacperski (Odra Wodzisław Śląski), Damian Gawryluk i Patryk Moneta (Unia Racibórz), Konrad Fedyn (Krzyżanowice), Szymon Niedziela (Nędza), Piotr Cerkowniak (Naprzód Borucin), Dawid Siedlaczek (Dąb Gaszowice), Damian Mazurek (Studzienna), Kamil Koczor, Łukasz Zajda, Paweł Kowacz, Filip Brzostek i Bartosz Żagiel (Kornowac), Łukasz Witt (Stal Kuźnia Raciborska), Maciej Pendzich (Unia Racibórz – do drużyny juniorów), Łukasz Stecko (kontuzja), Michał Zawitkowski i Dawid Lewkowicz (nie wznowili treningów).

KS Kornowac

Przybyli: Kamil Koczor, Łukasz Zajda, Paweł Kowacz, Filip Brzostek i Bartosz Żagiel (Rafako Racibórz), Bogusław Drobny (Górnik Pszów), Adam Wysłucha (Lyski), Rafał Sapek (Dąb Gaszowice II), Miłosz Musiolik (z drużyny rezerw), Leszek Gatnar (wznowił treningi).

Ubyli: Sebastian Mańka (Zameczek Czernica), Paweł Kowol i Jakub Gatnar (Płomień Kobyla), Wojciech Gembalczyk (Pawłów), Sławomir Bugla (Górnik Pszów), Wojciech Błaszczyk (Raszczyce), Dawid Sowa (Brzezie), Karol Berger i Paweł Skatuła (Markowice).

LKS Naprzód 32 Syrynia

Przybyli: Bogdan Kałuża (trener), Andrzej Błatoń (Polonia Marklowice), Krzysztof Pytlik (Silesia Lubomia), Oliwier Kołek (Tworków), Patryk Knura (Czarni Nowa Wieś), Paweł Wieczorek (Jedność Jejkowice), Robert Szymiczek (Radziejów-Popielów), Donat Wojtek (Wypoczynek Buków), Kevin Castillo i Javier Palacios (Kolumbia), Marcin Pawełek (wznowił treningi).

Ubyli: Mateusz Gliniecki (trener), Dawid Bober (Czarni Gorzyce), Szymon Sosna (Unia Turza Śląska), Konrad Kochan (Tworków), Artur Grabiec (Radziejów-Popielów), Michał Szulik (Górnik Radlin), Patryk Gałązka (Wicher Wilchwy), Przemysław Sosna (Rozwój Bełsznica), Dominik Balcerkowski (Wypoczynek Buków), Sebastian Duczek (Hutnik Warszawa), Kacper Mielańczyk (nie wznowił treningów).

KS Przyszłość Rogów

Przybyli: Sebastian Jaszczak (Płomień Kobyla), Jarosław Hałacz (Olszynka Olza), Dawid Kubala (Wypoczynek Buków), Bartosz Kuczera i Szymon Leśnik (Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Kacper Goraus (Czarni Gorzyce – z drużyny juniorów), Radosław Strączek (wolny zawodnik).

Ubyli: Jakub Białas (Odra Wodzisław Śląski), Łukasz Kubica i Dorian Leśniewski (Silesia Lubomia), Piotr Sitek (Polonia Łaziska), Mateusz Buko (Naprzód Czyżowice), Tobiasz Glenc (Rozwój Bełsznica).

LKS Naprzód Czyżowice

Przybyli: Antoni Jeleń (trener), Artur Cichy (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Karol Rek (Górki Śląskie), Radosław Pradelok (Naprzód Zawada), Mateusz Buko (Przyszłość Rogów), Radosław Sawicki (wolny zawodnik), Wojciech Wąsik, Maciej Mioduszewski, Łukasz Adamczyk i Bartosz Jankowski (z drużyny rezerw).

Ubyli: Zdzisław Marszolik (trener), Mateusz Danieluk i Mateusz Wuwer (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Kamil Kaczorowski (Krzyżanowice), Mateusz Szuścik (Czarni Gorzyce), Oliwer Podeszwa (Dąb Gaszowice), Fabian Zając (Polonia Łaziska), Michał Lodwich (Wisła Strumień).

LKS Zameczek Czernica

Przybyli: Arkadiusz Sokołowicz (Unia Książenice), Sebastian Mańka (Kornowac), Karol Bochenek i Rafał Czogalik (wolni zawodnicy).

Ubyli: Szymon Kaizik (Łąka), Daniel Burzyński i Tomasz Przeliorz (kontuzje).

LKS Odra Nieboczowy

Przybyli: Adrian Suchanek (Czarni Gorzyce), Patryk Ochwat (Naprzód Zawada), Szymon Michel (wolny zawodnik).

Ubyli: Piotr Polnik, Karol Solich i Ariel Ćwikliński (Wypoczynek Buków), Mateusz Lazar (zakończył grę).

LKS Chałupki

Przybyli: Patryk Buchcik (Tworków), Patryk Ćwik (Zabełków), Lukáš Baráni (Bospor Bohumín), Mario Kroščen (Viktorie Bohumín), Szymon Kamczyk (Tworków – z drużyny juniorów), Mateusz Kozimor (Krzyżanowice – z drużyny juniorów).

Ubyli: Artur Zalewski (Wicher Wilchwy), Lukas Kurusta (Karvina).

KS 1905 Krzanowice

Przybyli: Oscar Bolik (Start Pietrowice Wielkie), Marek Pawlik (Gamów), Andrzej Matejasik i Dariusz Stanke (Pietraszyn), Sebastian Herber (wznowił treningi), Patryk Solich i Dominik Wyglenda (z drużyny juniorów).

Ubyli: Dawid Słysz (Granica Ruptawa), Paweł Krzemień, Szymon Bortel i Krystian Polednik (Pietraszyn).

LKS Studzienna

Przybyli: Mateusz Rudek (Nędza), Damian Mazurek (Rafako Racibórz), Mariusz Lindner (wolny zawodnik).

Ubyli: Jacek Świerczyński (Płomień Kobyla).

KS Stal Kuźnia Raciborska

Przybyli: Maciej Kozicki (trener), Łukasz Witt (Rafako Racibórz), Jacek Herok i Dawid Kucyniak (Markowice), Kamil Krawiec, Wojciech Kilian, Marcin Hómin i Mateusz Kot (wznowili treningi).

Ubyli: Józef Teresiak (trener), Marcin Cyburt i Krzysztof Szabałowski (kontuzje).

LKS Buk Rudy

Przybyli: Dominik Szymura (Silesia Lubomia), Marcin Sadło (Dąb Gaszowice II), Łukasz Szendzielorz i Bartosz Gostomski (wolni zawodnicy), Łukasz Rduch (z drużyny juniorów).

Ubyli: Michał Wilczek (Zuch Orzepowice).

LKS Czarni Nowa Wieś

Przybyli: Damian Krzyżak (Polonia Marklowice), Przemysław Kuczera (Lyski), Tomasz Zdziebło (wznowił treningi).

Ubyli: Patryk Knura (Naprzód Syrynia), Bartosz Ochyj (Górnik Pszów), Radosław Malejka (Lyski).

LKS Płomień Kobyla

Przybyli: Marcin Lukoszek (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Jacek Świerczyński (Studzienna), Paweł Kowol i Jakub Gatnar (Kornowac).

Ubyli: Sebastian Jaszczak (Przyszłość Rogów), Marcin Litka (Zgoda Zawada Książęca), Patryk Szyra (Pietraszyn).

LKS Pawłów

Przybyli: Mateusz Pientka (Unia Racibórz), Wojciech Gembalczyk (Kornowac), Michał Gwioździk i Mateusz Musioł (Lyski), Adam Jurczyk i Arkadiusz Jasny (Bojanów), Sebastian Budzyński (wolny zawodnik).

Ubyli: Łukasz Haras, Mateusz Trzęsiński, Paweł Bednarz, Leszek Nieckarz, Mateusz Płaczek, Józef Skowronek i Michał Gawliczek (Rafako Racibórz), Mateusz Młot (Grzegorzowice), Andrzej Cięcinka (kontuzja), Maksymilian Frydrych i Dawid Kocur (nie wznowili treningów).

LKS Start Pietrowice Wielkie

Przybyli: Dawid Czorniczek (Odra Wodzisław Śląski), Dawid Węgrzyn (Markowice), Rafał Fojcik (Raszczyce), Szymon Matczak (Unia Racibórz – do drużyny juniorów), Mateusz Szuba i Szymon Szuba (z drużyny juniorów).

Ubyli: Oscar Bolik (Krzanowice), Tomasz Haras i Mateusz Nieckarz (Rafako Racibórz).