Poniedziałek, 21 października 2019

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2019 (część 2)

12.09.2019 11:08 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżący materiał zawiera bardzo dużo ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w drużynach z raciborskiej i rybnickiej A klasy.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2019 (część 2)
Marcin Hómin wrócił do gry w Stali Kuźnia Raciborska
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A klasa (Podokręg Rybnik)

KS Naprzód Rydułtowy

Przybyli: Krzysztof Brzoska (trener), Kamil Elias (Dąb Gaszowice).

Ubyli: Mieczysław Masłowski (trener), Paweł Kubecki (Nędza), Daniel Malgrab (Dąb Gaszowice), Rafał Kotala (Lyski), Dawid Groborz (kontuzja).

LKS Gwiazda Skrzyszów

Przybyli: Marcin Musioł (Odra Wodzisław Śląski), Mateusz Łozowski i Bartosz Kanapek (wznowili treningi).

Ubyli: Krzysztof Oślizło (Polonia Łaziska), Kamil Baranek i Wojciech Szuła (Gołkowice).

LKS Orzeł Palowice

Przybyli: Patryk Kandelski (Forteca Świerklany – z drużyny juniorów), Marcin Bańka i Norman Winiarski (wznowili treningi), Szymon Cichecki, Łukasz Koperski, Mateusz Mojżesz, Adrian Roczkowski i Tomasz Szewczyk (wolni zawodnicy).

Ubyli: Zbigniew Zakrzewski (Sygnały Gotartowice), Grzegorz Ciupka (Płomień Czuchów), Szymon Cichecki (kontuzja).

TKKF Jedność Grabownia-Golejów

Przybyli: Wojciech Prus i Szymon Jurenko (wznowili treningi).

Ubyli: nikt.

MKS 32 Radziejów-Popielów

Przybyli: Zdzisław Marszolik (trener), Dariusz Adamczyk i Jakub Gnyp (Unia Książenice), Dawid Nepelski (Silesia Lubomia), Artur Grabiec (Naprzód Syrynia), Miłosz Sierny (Wicher Wilchwy), Krzysztof Moczygemba (wolny zawodnik).

Ubyli: Krzysztof Błędowski (trener), Robert Szymiczek (Naprzód Syrynia), Łukasz Sobala (Polonia Niewiadom), Wojciech Sałek, Damian Bernacki i Jakub Pochwyt (nie wznowili treningów).

LKS Płomień Ochojec

Przybyli: Arystydes Pachucy (Wilki Wilcza), Jakub Smołka (Dąb Gaszowice), Wiktor Sebastian (Pierwszy Chwałowice), Filip Ojczyk (ROW Rybnik II), Mateusz Sebastian (Kabel Kraków), Bartosz Fojcik i Adam Głuszak (wznowili treningi).

Ubyli: Dawid Helwig (nie wznowił treningów).

LKS Baranowice

Przybyli: Daniel Zielonka (Granica Ruptawa), Michał Adamczyk (Start Mszana), Marcin Kłosowski (Rowień), Rafał Kumor (wolny zawodnik), Michał Wiczkowski i Rafał Papliński (wznowili treningi).

Ubyli: Dariusz Stronczek (Kleszczów), Mateusz Zimny (Pniówek Pawłowice – do drużyny juniorów).

MKS Żory

Przybyli: Patryk Zarzyna (Borowik Szczejkowice), Tomasz Grzegorczyk (Polaris Żory), Patryk Figas (ROW Rybnik – z drużyny juniorów), Jakub Szymura (Gwarek Ornontowice – z drużyny juniorów), Piotr Wnuk i Dorian Wieczorek (z drużyny juniorów).

Ubyli: Marcin Pawłowski (Polaris Żory).

KS Wicher Wilchwy

Przybyli: Patryk Gałązka (Naprzód Syrynia), Marek Korytowski (Inter Krostoszowice), Artur Zalewski (Chałupki), Paweł Jurek (wolny zawodnik), Adam Kozielski (wznowił treningi), Filip Nowak, Marcin Bednorz i Daniel Raczek (z drużyny juniorów).

Ubyli: Dawid Reguła (Odra Wodzisław Śląski), Miłosz Sierny (Radziejów-Popielów), Szymon Zbieszczyk (Kokoszyce), Paweł Polok (Płomień Połomia II), Mateusz Sperling (Naprzód Krzyżkowice), Łukasz Obrębski (nie wznowił treningów).

KS Górnik Radlin

Przybyli: Tomasz Kunatowski (Czarni Gorzyce), Kacper Kąkol (Dąb Gaszowice), Jarosław Celary (Polonia Marklowice), Michał Szulik (Naprzód Syrynia), Marcin Przeliorz (Olza Godów), Łukasz Prozner (Pstrążna), Mateusz Kardynalski, Paweł Mitko i Adam Zimoch (z drużyny juniorów).

Ubyli: Mateusz Kurzydym (Inter Krostoszowice), Marcin Radiszewski i Szymon Weideman (Górki Śląskie), Konrad Stisz (Piast Gliwice – do drużyny juniorów), Kamil Szydłowski, Marcin Gniadek i Jakub Lubszczyk (kontuzje).

KS Polonia Niewiadom

Przybyli: Piotr Szwajlik (trener), Łukasz Sobala (Radziejów-Popielów), Krzysztof Rek (Górki Śląskie), Łukasz Worek i Sebastian Ksel (Orzeł Moszczenica – z drużyny juniorów), Grzegorz Gryt (wolny zawodnik).

Ubyli: Robert Kuczmaszewski (trener), Marcin Adam, Michał Biczysko, Michał Herman i Łukasz Wystyrk (Pstrążna), Łukasz Postawka i Łukasz Błanik (Jedność Jejkowice), Jarosław Gawlas (Inter Krostoszowice), Łukasz Kubica (zakończył grę), Robert Skiba i Dariusz Walencinowicz (nie wznowili treningów).

LKS Jedność Jejkowice

Przybyli: Piotr Kobeszko (trener), Dawid Szymik (Dąb Gaszowice), Łukasz Postawka i Łukasz Błanik (Polonia Niewiadom), Jakub Litewka (Szczerbice), Kamil Zbroszczyk (Sokół Chwałęcice), Paweł Żurek (Odra Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Łukasz Wawrzynek (ROW Rybnik – z drużyny juniorów), Daniel Turek, Daniel Tytko, Jonasz Wojaczek, Mateusz Szweda, Sebastian Nieszporek i Adrian Fros (z drużyny juniorów).

Ubyli: Damian Cichecki (trener), Paweł Wieczorek (Naprzód Syrynia), Artur Tecler (Zuch Orzepowice), Przemysław Kośmider (Kamień), Mateusz Podleśny (Górki Śląskie).

TKKF Zuch Orzepowice

Przybyli: Dawid Drozdowski (ROW Rybnik II), Artur Tecler (Jedność Jejkowice), Michał Wilczek (Buk Rudy), Jarosław Wojaczek (Markowice), Yaroslav Yeshchenko (Ukraina), Jakub Wojak (ROW Rybnik – z drużyny juniorów), Kamil Tlałka (wolny zawodnik), Zbigniew Dyczka i Wojciech Hanak (wznowili treningi), Maciej Leżoch (z drużyny juniorów).

Ubyli: Kamil Pragnący (Decor Bełk II).

KS Górnik Boguszowice

Przybyli: Damian Gresz i Paweł Kaźmierczak (Sygnały Gotartowice), Remigiusz Ciepły (Rymer Rybik II), Roman Liszka (Rój – z  drużyny juniorów), Piotr Jaworski (Buk Rudy – z  drużyny juniorów), Dawid Liszka i Tobiasz Michałek (wolni zawodnicy).

Ubyli: Patryk Szopa (Płomień Połomia).

KS Decor Bełk II

Przybyli: Kamil Pragnący (Zuch Orzepowice), Robert Domżoł (Dąb Dębieńsko), Rafał Wielosik (wznowił treningi), Maciej Hołuj i Kamil Suchan (Sokół Orzesze – z  drużyny juniorów).

Ubyli: Rafał Kępiński (Czerwionka).

LKS Borowik Szczejkowice

Przybyli: Szymon Wawrzonkowski (Czerwionka), Dawid Guziuk i Krystian Zieleźny (Rowień), Michał Frohlich (Ruch Stanowice), Sebastian Fereniec i Patryk Wójcik (Płomień Czuchów), Wojciech Tokarz (Płomień Czuchów – z  drużyny juniorów), Patryk Machnik (Concordia Knurów – z  drużyny juniorów), Mateusz Mularczyk (wolny zawodnik), Artur Trela (wznowił treningi).

Ubyli: Patryk Zarzyna (Żory), Henryk Furgoł i Adrian Kacprzak (Rowień), Szymon Cyganowski (Czerwionka II).


Uwaga! W przyszłym tygodniu ukaże się KARUZELA TRANSFEROWA – część 3, która zawierać będzie zmiany kadrowe drużyn grających w raciborskiej i rybnickiej B klasie.