Sobota, 5 grudnia 2020

imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy

RSS

Epidemia koronawirusa:

GKS Jastrzębie może zaatakować podium

13.09.2019 15:19 | 0 komentarzy | kozz

Choć pierwszoligowiec z Jastrzębia-Zdroju jest dopiero na 10. miejscu w tabeli, to przy korzystnym układzie meczów drużyn wyprzedzających GKS, podopieczni trenera Jarosława Skrobacza mogą awansować na podium. Podstawowym warunkiem jest jednak pokonanie przed własną publicznością zajmującego 17. miejsce Chrobrego Głogów. 

GKS Jastrzębie może zaatakować podium
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Rywal jastrzębian rozpoczął sezon bardzo źle. W dotychczasowych ośmiu meczach uciułał zaledwie 4 punkty, strzelił 4 gole i stracił ich 17. GKS z kolei ma jedno zwycięstwo więcej na koncie od Chrobrego, ale dorobek punktowy w tabeli jest bardziej okazały dzięki pięciu remisom.

Trzy punkty dla GKS-u mogą diametralnie zmienić układ tabeli. Przed jastrzębianami jest aż osiem drużyn, które przy korzystynym układzie wyników, GKS może przeskoczyć. 

Trener Skrobacz w meczu z Chrobrym nie będzie mógł skorzystać z Dominika Kulawiaka. Prawy obrońca GKS-u Jastrzębie, nie wystąpi ze względu na czwartą żółtą kartką w sezonie, która oznacza pauzę. W doliczonym czasie gry podczas spotkania w Nowym Sączu Kulawiak został napomniany żółtą kartką. W meczu z Chrobrym muszą uważać Michał Bojdys i Łukasz Norkowski mający na swoim koncie po trzy upomnienia.

Sędzią głównym meczu będzie Kornel Paszkiewicz z Wrocławia. Na liniach asystować mu będą Jakub Wójcik i Jakub Zalewski, a sędzią technicznym będzie Paweł Kucharczyk. 

Początek meczu w sobotę 14 września o godzinie 19:00 na stadionie przy Harcerskiej.