Sobota, 19 października 2019

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

15.09.2019 19:46 | 0 komentarzy | (ak)

GKS Jastrzębie ograł Chrobrego Głogów, natomiast ROW Rybnik zwyciężył Stal Brzeg. Unia Książenice poległa w Czechowicach-Dziedzicach, ale zachowała fotel lidera. Odra Wodzisław Śląski nie dała rady Spójni Landek, a Decor Bełk musiał uznać wyższość Odry Centrum Wodzisław Śląski. W okręgówkach, A, B i C klasach bardzo dużo niespodzianek. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki IX kolejki (13/15.09.2019)

  • GKS Jastrzębie – Chrobry Głogów 1:0 (0:0)
  • GKS Tychy – Wigry Suwałki 2:1 (1:0)
  • Odra Opole – Sandecja Nowy Sącz 1:1 (1:1)
  • Radomiak Radom – Zagłębie Sosnowiec 2:1 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:1)
  • Stomil Olsztyn – Stal Mielec 1:0 (0:0)
  • Termalica Nieciecza – Warta Poznań 1:1 (0:0)
  • Chojniczanka Chojnice – GKS Bełchatów 3:0 (2:0)
  • Miedź Legnica – Olimpia Grudziądz 2:2 (1:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Radomiak Radom91711:10
2.Stal Mielec81610:8
3.Stomil Olsztyn91610:10
4.Podbeskidzie B-B81412:8
5.Miedź Legnica81411:7
6.GKS Jastrzębie91411:8
6.Warta Poznań81411:8
8.GKS Tychy81316:10
9.Puszcza Niepołomice9137:8
10.Termalica Nieciecza81110:7
11.GKS Bełchatów91111:10
12.Zagłębie Sosnowiec91110:10
13.Chojniczanka Chojnice91112:13
14.Wigry Suwałki91111:12
15.Sandecja Nowy Sącz9118:11
16.Olimpia Grudziądz81015:14
17.Chrobry Głogów944:18
18.Odra Opole832:10

Zapowiedź zaległych meczów VIII kolejki (18.09.2019)

Stal Mielec – GKS Tychy (śr 19:00), Olimpia Grudziądz – Termalica Nieciecza (śr 19:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała – Miedź Legnica (śr 19:30), Warta Poznań – Odra Opole (śr 20:00).

Zapowiedź X kolejki (20/22.09.2019)

Wigry Suwałki – Stomil Olsztyn (pt 19:47), Stal Mielec – GKS Bełchatów (sb 17:00), Zagłębie Sosnowiec – GKS Jastrzębie (sb 18:00), Chrobry Głogów – Odra Opole (sb 18:00), Chojniczanka Chojnice – Radomiak Radom (sb 18:00), Sandecja Nowy Sącz – Warta Poznań (sb 19:10), Termalica Nieciecza – Miedź Legnica (sb 20:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy (nd 15:00), Olimpia Grudziądz – Puszcza Niepołomice (nd 19:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki VII kolejki (11/15.09.2019)

  • ROW Rybnik – Stal Brzeg 2:0 (2:0)
  • Pniówek Pawłowice – MKS Kluczbork 2:0 (1:0)
  • Ruch Zdzieszowice – Śląsk Wrocław II 2:0 (1:0)
  • Polonia Bytom – Miedź Legnica II 2:4 (0:2)
  • Zagłębie Lubin II – Ślęza Wrocław 1:1 (0:0)
  • Starowice Dolne – Górnik Zabrze II 0:1 (0:0)
  • Ruch Chorzów – Piast Żmigród 4:1 (2:1)
  • Lechia Zielona Góra – Gwarek Tarnowskie Góry 3:3 (3:2)
  • Rekord Bielsko-Biała – Foto-Higiena Gać 1:0 (0:0)

Wynik zaległego meczu VI kolejki (10.09.2019)

  • Gwarek Tarnowskie Góry – Polonia Bytom 1:1 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Śląsk Wrocław II71612:5
2.Foto-Higiena Gać71512:6
3.Pniówek Pawłowice7127:4
4.ROW Rybnik71115:15
5.Rekord Bielsko-Biała7119:9
6.Górnik Zabrze II71013:10
7.Ruch Zdzieszowice6107:7
8.Lechia Zielona Góra71012:14
9.Miedź Legnica II7912:10
10.Stal Brzeg798:9
11.Ślęza Wrocław796:7
12.Polonia Bytom788:10
13.Gwarek Tarnowskie Góry7811:14
14.Ruch Chorzów6610:8
15.Piast Żmigród767:10
16.MKS Kluczbork657:10
17.Zagłębie Lubin II645:7
18.Starowice Dolne730:6

Zapowiedź zaległych meczów I kolejki (18.09.2019)

Ruch Zdzieszowice – MKS Kluczbork (śr 16:00), Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin II (śr 17:00).

Zapowiedź VIII kolejki (21/22.09.2019)

Górnik Zabrze II – Pniówek Pawłowice (sb 16:00), Stal Brzeg – Polonia Bytom (sb 16:00), Piast Żmigród – Starowice Dolne (sb 16:00), Miedź Legnica II – Lechia Zielona Góra (sb 16:00), MKS Kluczbork – Zagłębie Lubin II (sb 17:30), Śląsk Wrocław II – Foto-Higiena Gać (nd 13:00), Ruch Zdzieszowice – ROW Rybnik (nd 16:00), Ślęza Wrocław – Rekord Bielsko-Biała (nd 16:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Ruch Chorzów (mecz przełożony na 08.10.2019, wt 15:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki VI kolejki (14/15.09.2019)

  • Odra Wodzisław Śląski – Spójnia Landek 1:2 (1:1)
  • Decor Bełk – Odra Centrum Wodzisław Śląski 3:4 (2:1)
  • Czechowice-Dziedzice – Unia Książenice 2:0 (1:0)
  • Czaniec – Polonia Łaziska Górne 1:1 (1:1)
  • Goczałkowice – Radziechowy-Wieprz 2:1 (1:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Beskid Skoczów 2:0 (1:0)
  • Tychy II – Kuźnia Ustroń 3:1 (2:0)
  • Drzewiarz Jasienica – Wilki Wilcza 3:2 (2:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Unia Książenice61316:9
2.Goczałkowice61210:4
3.Kuźnia Ustroń61215:10
4.Czaniec6128:4
5.Podbeskidzie B-B II61212:11
6.Odra Wodzisław Śląski61013:8
7.Tychy II61014:10
8.Czechowice-Dziedzice61013:12
9.Drzewiarz Jasienica6109:10
10.Polonia Łaziska Górne6811:11
11.Spójnia Landek688:8
12.Radziechowy-Wieprz6713:12
13.Decor Bełk6714:17
14.Odra Centrum Wodzisław Śl.636:18
15.Beskid Skoczów617:15
16.Wilki Wilcza605:15

Zapowiedź VII kolejki (21/22.09.2019)

Unia Książenice – Goczałkowice (sb 16:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Czechowice-Dziedzice (sb 16:00), Beskid Skoczów – Odra Wodzisław Śląski (sb 16:00), Kuźnia Ustroń – Decor Bełk (sb 16:00), Wilki Wilcza – Tychy II (sb 16:00), Radziechowy-Wieprz – Czaniec (sb 16:00), Polonia Łaziska Górne – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (nd 16:00), Spójnia Landek – Drzewiarz Jasienica (nd 16:00).