Poniedziałek, 14 października 2019

imieniny: Alana, Kaliksta, Fortunaty

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2019 (część 3)

19.09.2019 10:16 | 0 komentarzy | (ak)

Zespoły raciborskiej i rybnickiej B klasy również dokonały sporej liczby transferów. Bieżący materiał zawiera bardzo ciekawe informacje o zmianach kadrowych na tym szczeblu rozgrywek.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2019 (część 3)
Bartłomiej Socha został piłkarzem LKS Raszczyce
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

B klasa (Podokręg Racibórz)

LKS Raszczyce

Przybyli: Bartłomiej Socha (Silesia Lubomia), Wojciech Błaszczyk (Kornowac), Arkadiusz Kłoda, Adrian Wichtowski i Remigiusz Nowak (wolni zawodnicy), Jacek Depta (wznowił treningi).

Ubyli: Piotr Berger i Tomasz Wardęga (Dąb Gaszowice), Rafał Fojcik (Start Pietrowice Wielkie).

LKS Lyski

Przybyli: Rafał Kotala (Naprzód Rydułtowy), Radosław Malejka (Czarni Nowa Wieś), Przemysław Konsek i Bronisław Kłosek (Markowice), Tomasz Perenc (Adamowice), Dominik Kosteczka, Jacek Kogut, Patryk Kowalski, Michał Łaciński i Piotr Kołek (wolni zawodnicy), Łukasz Molendowski (wznowił treningi), Aleksander Szuła, Marek Nowakowski, Aleksander Pakura, Dawid Wawoczny i Wojciech Burda (z drużyny juniorów).

Ubyli: Michał Gwioździk i Mateusz Musioł (Pawłów), Przemysław Kuczera (Czarni Nowa Wieś), Adam Wysłucha (Kornowac), Bartosz Tytko (Górnik Pszów), Marcin Kisiel (Górki Śląskie), Michał Błaszczok (Dzimierz), Artur Pietrek (Czarni Nowa Wieś II), Przemysław Sznajder (kontuzja), Marek Palica, Adam Piecha, Paweł Zalesiński, Mateusz Janus i Jarosław Sznajder (nie wznowili treningów).

LKS Zgoda Zawada Książęca

Przybyli: Dariusz Binek (trener), Marcin Litka (Płomień Kobyla), Marek Jasny i Wojciech Klecha (Markowice), Mateusz Twaróg (Gamów), Martin Langosz, Piotr Leksza i Tomasz Piwowarczyk (wznowili treningi).

Ubyli: Michał Wilk (trener), Dariusz Bedronka (Naprzód Borucin), Przemysław Pilinko (Naprzód Zawada).

LKS Brzezie

Przybyli: Dawid Sowa (Kornowac), Krzysztof Czach, Marek Czach, Andreas Goszczycki, Patryk Krajczy i Roman Śmiechowski (Cukrownik Baborów).

Ubyli: Łukasz Franiczek (nie wznowił treningów).

TS Górnik Pszów

Przybyli: Andrzej Kłosok (trener), Bartosz Ochyj (Czarni Nowa Wieś), Sławomir Bugla (Kornowac), Bartosz Tytko (Lyski), Daniel Głuchaczka (Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Seweryn Głogowski (wznowił treningi).

Ubyli: Bartosz Stawarski (trener), Kacper Powiecko (Polonia Marklowice), Bogusław Drobny (Kornowac), Dawid Bugla (nie wznowił treningów).

LKS Naprzód 46 Zawada

Przybyli: Artur Sapek (Dąb Gaszowice), Bartosz Byczek, Artur Jendrysik i Adrian Rozmyślak (Strzelec Rzuchów), Przemysław Pilinko (Zgoda Zawada Książęca), Seweryn Elsner (Wypoczynek Buków), Robert Powalacz (Szczytno), Łukasz Adamczyk i Michał Bugdol (Dąb Gaszowice II), Radosław Nawrat i Kamil Pałyga (wolni zawodnicy), Szymon Trzaskalik i Bartosz Rogoś (z drużyny juniorów).

Ubyli: Radosław Pradelok (Naprzód Czyżowice), Michał Błędowski (Silesia Lubomia), Patryk Ochwat (Odra Nieboczowy), Mateusz Kołat (Naprzód Krzyżkowice), Adrian Skoczylas (Kokoszyce), Bartłomiej Rachwał i Bartosz Sobeczko (Start Mszana – do drużyny juniorów), Artur Błędowski, Michał Turyczek i Dawid Radomski (nie wznowili treningów).

LKS Naprzód Czyżowice II

Przybyli: Łukasz Rapa, Damian Kwiatoń i Paweł Sosna (wznowili treningi).

Ubyli: Wojciech Wąsik, Maciej Mioduszewski, Łukasz Adamczyk i Bartosz Jankowski (do pierwszej drużyny), Denis Świerczek (kontuzja), Antoni Jeleń, Bogusław Goły, Dawid Czaika, Winicjusz Wuwer, Adrian Kołodziej i Mikołaj Dawid (nie wznowili treningów).

LKS Strzelec Rzuchów

Przybyli: Wojciech Gajda (trener), Kacper Dzierżęga (wolny zawodnik).

Ubyli: Sebastian Ziółkowski (trener), Bartosz Byczek, Artur Jendrysik i Adrian Rozmyślak (Naprzód Zawada), Jakub Prokopczuk (Markowice).

LKS 07 Markowice

Przybyli: Marek Cyran (trener), Patryk Grzesiczek (Tworków), Karol Berger i Paweł Skatuła (Kornowac), Krzysztof Gadżała (Wicher Płonia Racibórz), Jakub Prokopczuk (Strzelec Rzuchów), Zenon Wolski (Sparta Babice), Mateusz Baron (Bojanów), Mateusz Rudkiewicz (Cukrownik Baborów), Mateusz Cieniawa, Patryk Cyran, Tomasz Pendzich, Wojciech Rosiński, Piotr Tereba i Norbert Urbanek (wolni zawodnicy), Michał Gomułka, Adrian Nowakowski, Piotr Stawinoga, Jakub Grochal i Jakub Pakuła (z drużyny juniorów).

Ubyli: Maciej Kozicki (trener), Tomasz Sobeczko (Dąb Gaszowice), Jarosław Wojaczek (Zuch Orzepowice), Dawid Węgrzyn (Start Pietrowice Wielkie), Jacek Herok i Dawid Kucyniak (Stal Kuźnia Raciborska), Bronisław Kłosek i Przemysław Konsek (Lyski), Marek Jasny i Wojciech Klecha (Zgoda Zawada Książęca), Ryszard Jasny (Grzegorzowice), Mikołaj Tapper (Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie).

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice

Przybyli: Mateusz Kołat (Naprzód Zawada), Mateusz Sperling (Wicher Wilchwy), Dawid Kabut (Naprzód Rydułtowy – z drużyny juniorów), Krzysztof Szymiczek (Brzezie – z drużyny juniorów), Andrzej Mandrysz, Adrian Gołofit i Dominik Gołofit (wolni zawodnicy), Krzysztof Olma i Daniel Szostek (wznowili treningi).

Ubyli: Adam Skowronek (nie wznowił treningów).

LKS Rozwój Bełsznica

Przybyli: Tomasz Pogoda (Polonia Łaziska), Przemysław Sosna (Naprzód Syrynia), Tobiasz Glenc (Przyszłość Rogów), Mirosław Pawlusiński (Inter Krostoszowice), Mateusz Chłapek (Czarni Gorzyce II), Błażej Jęczmionka (Olszynka Olza), Mariusz Kubiniok (Ruch Bolesław), Damian Mach (Unia Turza Śląska – z drużyny juniorów), Mateusz Cyfka (wolny zawodnik).

Ubyli: Grzegorz Buczek i Jakub Sosna (nie wznowili treningów).

KS Czarni Gorzyce II

Przybyli: Dariusz Błaszczok (trener), Bartłomiej Pawłowski (Krzyżanowice), Bartłomiej Wiaterski i Cezary Chojka (Unia Turza Śląska – z drużyny juniorów), Dawid Siedlaczek (wznowił treningi), Przemysław Grabarek, Robert Zając, Cyprian Frączek, Michał Niejadlik, Jakub Milek, Bartosz Jeleń, Krystian Kozieł, Łukasz Adamczyk, Mateusz Smuda, Patryk Leśnik i Kacper Sikora (z drużyny juniorów).

Ubyli: Daniel Durka (trener), Dominik Zganiacz i Rafał Ganita (Unia Turza Śląska), Mateusz Chłapek (Rozwój Bełsznica), Marek Kołek (nie wznowił treningów).

LKS Owsiszcze

Przybyli: Adrian Bozigórski (Krzyżanowice), Ireneusz Pierlak (Naprzód Krzyżkowice).

Ubyli: nikt.

LKS Gamów

Przybyli: Grzegorz Wytrzymały (Grzegorzowice), Michał Kowalowicz (Boguchwałów), Marek Kopiec (wolny zawodnik).

Ubyli: Marek Pawlik (Krzanowice), Mateusz Twaróg (Zgoda Zawada Książęca), Daniel Karkosz i Tomasz Kierek (kontuzje).

LKS Grzegorzowice

Przybyli: Edward Kowalczyk (Tworków), Marcin Pawlisz (Naprzód Borucin), Mateusz Młot (Pawłów), Ryszard Jasny (Markowice), Adrian Czajka, Daniel Depta i Adam Jurecki (z drużyny juniorów).

Ubyli: Grzegorz Wytrzymały (Gamów), Marcin Tatara (Cyprzanów), Tomasz Rostek (zakończył grę).

LKS Górki Śląskie

Przybyli: Konrad Rybak (trener), Błażej Pyszny (Rymer Rybnik), Marcin Radiszewski i Szymon Weideman (Górnik Radlin), Marcin Kisiel (Lyski), Dawid Romanowski (Pietraszyn), Grzegorz Stachowiak i Kamil Futerski (wolni zawodnicy), Michał Rusok i Damian Napora (wznowili treningi).

Ubyli: Michał Brachmański (trener), Karol Rek (Naprzód Czyżowice), Krzysztof Rek (Polonia Niewiadom), Krzysztof Merkel (Sparta Babice).