Sobota, 28 listopada 2020

imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada

RSS

Epidemia na Śląsku:

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

22.09.2019 18:55 | 0 komentarzy | (ak)

Rozgrywki drużyn młodzieżowych w każdy weekend przynoszą dużo niespodziewanych rozstrzygnięć. Rezultaty kilku ostatnich spotkań potwierdzają, że runda jesienna będzie sporym wyzwaniem dla nieco słabszych zespołów. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Trampkarze młodsi C2 – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)

Wyniki VI kolejki (21.09.2019)

  • Żory – ROW Rybnik 5:0 (2:0)
  • Rydułtowy – Palowice 6:1 (2:1)
  • Piast Cieszyn – WSP Wodzisław Śląski 0:5 (0:2)
  • Chwałowice – pauza

Wynik przełożonego meczu VII kolejki (17.09.2019)

  • ROW Rybnik – Piast Cieszyn 1:3 (0:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rydułtowy61625:8
2.WSP Wodzisław Śląski51232:10
3.Żory5924:18
4.Palowice5919:18
5.Piast Cieszyn6712:20
6.ROW Rybnik634:25
7.Chwałowice504:21

Zapowiedź VII kolejki (28.09/02.10.2019)

Palowice – Żory (sb 10:00), WSP Wodzisław Śląski – Chwałowice (śr 17:00), Rydułtowy – pauza.


Trampkarze młodsi C2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki IV kolejki (21/22.09.2019)

  • Gorzyce – Gmina Lubomia 2:6 (0:6)
  • United Rydułtowy – Ocice Racibórz 4:1 (2:0)
  • Czyżowice – Markowice 6:2 (4:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czyżowice41016:4
2.United Rydułtowy41016:5
3.Gmina Lubomia4915:9
4.Markowice4314:17
5.Gorzyce4313:22
6.Ocice Racibórz4011:28

Zapowiedź V kolejki (28/29.09.2019)

Gmina Lubomia – United Rydułtowy (sb 10:00), Ocice Racibórz – Czyżowice (sb 10:00), Markowice – Gorzyce (nd 10:00).


Trampkarze młodsi C2 – grupa A (Podokręg Rybnik)

Wyniki VI kolejki (20/22.09.2019)

  • ROW Rybnik – Jejkowice 10:1 (6:0)
  • Bełk – Rapid Wodzisław Śląski 4:0 (3:0)
  • Leszczyny – Winners Gołkowice 3:2 (1:1)
  • Czerwionka – Marklowice 0:4 (0:2)

Wyniki zaległych meczów I i V kolejki (18/19.09.2019)

  • Czerwionka – Bełk 0:8 (0:8)
  • Marklowice – Rapid Wodzisław Śląski 0:6 (0:5)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bełk51329:5
2.Rapid Wodzisław Śląski51026:7
3.ROW Rybnik3935:1
4.Winners Gołkowice5936:17
5.Leszczyny6927:29
6.Jejkowice6814:24
7.Marklowice6310:36
8.Czerwionka602:60

Zapowiedź zaległego meczu III kolejki (24.09.2019)

ROW Rybnik – Bełk (wt 16:30).

Zapowiedź VII kolejki (28/29.09.2019)

Marklowice – ROW Rybnik (sb 10:00), Rapid Wodzisław Śląski – Czerwionka (sb 10:00), Winners Gołkowice – Bełk (sb 10:00), Jejkowice – Leszczyny (nd 15:00).


Trampkarze młodsi C2 – grupa B (Podokręg Rybnik)

Wyniki IV kolejki (21.09.2019)

  • Orzepowice – Radlin 3:4 (1:2)
  • Łaziska – Szczejkowice 1:6 (0:4)
  • Forteca Świerklany – Polaris Żory 7:0 (3:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Radlin41271:4
2.Orzepowice4940:4
3.Szczejkowice4920:20
4.Forteca Świerklany4615:13
5.Polaris Żory404:51
6.Łaziska402:60

Zapowiedź V kolejki (28/29.09.2019)

Szczejkowice – Orzepowice (sb 10:00), Radlin – Forteca Świerklany (sb 10:00), Polaris Żory – Łaziska (nd 10:00).