Poniedziałek, 14 października 2019

imieniny: Alana, Kaliksta, Fortunaty

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

22.09.2019 21:13 | 0 komentarzy | (ak)

GKS Jastrzębie wywalczył komplet punktów na trudnym terenie Zagłębia Sosnowiec. ROW Rybnik tym razem nie dał rady Ruchowi Zdzieszowice. Unia Książenice pokonała Goczałkowice i wciąż lideruje. W okręgówkach, A, B i C klasach zanotowaliśmy bardzo dużo ciekawych rezultatów i przetasowań w tabelach. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki X kolejki (20/22.09.2019)

  • Zagłębie Sosnowiec – GKS Jastrzębie 2:4 (0:3)
  • Chrobry Głogów – Odra Opole 3:2 (2:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy 2:2 (1:0)
  • Wigry Suwałki – Stomil Olsztyn 0:0
  • Stal Mielec – GKS Bełchatów 1:0 (1:0)
  • Sandecja Nowy Sącz – Warta Poznań 1:2 (0:0)
  • Termalica Nieciecza – Miedź Legnica 0:1 (0:0)
  • Chojniczanka Chojnice – Radomiak Radom 1:3 (1:3)
  • Olimpia Grudziądz – Puszcza Niepołomice 1:1 (0:0)

Wyniki zaległych meczów VIII kolejki (18.09.2019)

  • Stal Mielec – GKS Tychy 1:2 (0:1)
  • Warta Poznań – Odra Opole 3:0 (1:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Miedź Legnica 2:1 (1:0)
  • Olimpia Grudziądz – Termalica Nieciecza 1:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Warta Poznań102016:9
2.Radomiak Radom102014:11
3.Stal Mielec101912:10
4.Podbeskidzie B-B101816:11
5.GKS Tychy101720:13
6.GKS Jastrzębie101715:10
7.Miedź Legnica101713:9
8.Stomil Olsztyn101710:10
9.Olimpia Grudziądz101417:15
10.Puszcza Niepołomice10148:9
11.Wigry Suwałki101211:12
12.Termalica Nieciecza101110:9
13.GKS Bełchatów101111:11
14.Zagłębie Sosnowiec101112:14
15.Chojniczanka Chojnice101113:16
16.Sandecja Nowy Sącz10119:13
17.Chrobry Głogów1077:20
18.Odra Opole1034:16

Zapowiedź XI kolejki (27/29.09.2019)

Sandecja Nowy Sącz – Chrobry Głogów (pt 17:30), Radomiak Radom – Stal Mielec (sb 15:30), GKS Tychy – Olimpia Grudziądz (sb 17:00), Stomil Olsztyn – Podbeskidzie Bielsko-Biała (sb 18:00), Warta Poznań – Miedź Legnica (nd 15:00), Puszcza Niepołomice – Termalica Nieciecza (nd 17:00), GKS Bełchatów – Wigry Suwałki (nd 17:00), Chojniczanka Chojnice – GKS Jastrzębie (nd 18:00), Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec (nd 18:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki VIII kolejki (21/22.09.2019)

  • Ruch Zdzieszowice – ROW Rybnik 3:1 (1:0)
  • Górnik Zabrze II – Pniówek Pawłowice 2:3 (1:2)
  • Stal Brzeg – Polonia Bytom 0:3 (0:2)
  • Piast Żmigród – Starowice Dolne 5:0 (3:0)
  • MKS Kluczbork – Zagłębie Lubin II 1:1 (1:1)
  • Śląsk Wrocław II – Foto-Higiena Gać 0:0
  • Miedź Legnica II – Lechia Zielona Góra 4:0 (2:0)
  • Ślęza Wrocław – Rekord Bielsko-Biała 2:1 (0:0)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Ruch Chorzów (mecz przełożony na 08.10.2019, wt 15:00)

Wyniki zaległych meczów I kolejki (18.09.2019)

  • Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin II 1:0 (0:0)
  • Ruch Zdzieszowice – MKS Kluczbork 3:2 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Śląsk Wrocław II81712:5
2.Foto-Higiena Gać81612:6
3.Ruch Zdzieszowice81613:10
4.Pniówek Pawłowice81510:6
5.Miedź Legnica II81216:10
6.Ślęza Wrocław8128:8
7.Polonia Bytom81111:10
8.Rekord Bielsko-Biała81110:11
9.ROW Rybnik81116:18
10.Górnik Zabrze II81015:13
11.Lechia Zielona Góra81012:18
12.Ruch Chorzów7911:8
13.Piast Żmigród8912:10
14.Stal Brzeg898:12
15.Gwarek Tarnowskie Góry7811:14
16.MKS Kluczbork8610:14
17.Zagłębie Lubin II856:9
18.Starowice Dolne830:11

Zapowiedź IX kolejki (28/29.09.2019)

ROW Rybnik – Śląsk Wrocław II (sb 13:00), Zagłębie Lubin II – Górnik Zabrze II (sb 13:00), Starowice Dolne – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 13:00), Pniówek Pawłowice – Piast Żmigród (sb 16:00), Polonia Bytom – Ruch Zdzieszowice (sb 16:00), Ruch Chorzów – Miedź Legnica II (sb 16:00), Rekord Bielsko-Biała – MKS Kluczbork (sb 16:00), Foto-Higiena Gać – Ślęza Wrocław (sb 16:00), Lechia Zielona Góra – Stal Brzeg (nd 14:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki VII kolejki (21/22.09.2019)

  • Unia Książenice – Goczałkowice 2:1 (1:0)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Czechowice-Dziedzice 0:4 (0:1)
  • Kuźnia Ustroń – Decor Bełk 1:2 (1:1)
  • Beskid Skoczów – Odra Wodzisław Śląski 2:5 (0:1)
  • Wilki Wilcza – Tychy II 2:2 (0:0)
  • Radziechowy-Wieprz – Czaniec 1:2 (0:0)
  • Polonia Łaziska Górne – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:0
  • Spójnia Landek – Drzewiarz Jasienica 3:2 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Unia Książenice71618:10
2.Czaniec71510:5
3.Odra Wodzisław Śląski71318:10
4.Czechowice-Dziedzice71317:12
5.Podbeskidzie B-B II71312:11
6.Goczałkowice71211:6
7.Kuźnia Ustroń71216:12
8.Tychy II71116:12
9.Spójnia Landek71111:10
10.Decor Bełk71016:18
11.Drzewiarz Jasienica71011:13
12.Polonia Łaziska Górne7911:11
13.Radziechowy-Wieprz7714:14
14.Odra Centrum Wodzisław Śl.736:22
15.Wilki Wilcza717:17
16.Beskid Skoczów719:20

Zapowiedź VIII kolejki (28/29.09.2019)

Goczałkowice – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 11:30), Czaniec – Unia Książenice (sb 16:00), Wilki Wilcza – Spójnia Landek (sb 16:00), Czechowice-Dziedzice – Kuźnia Ustroń (sb 16:00), Drzewiarz Jasienica – Beskid Skoczów (sb 16:00), Odra Wodzisław Śląski – Polonia Łaziska Górne (sb 17:00), Tychy II – Decor Bełk (nd 11:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Radziechowy-Wieprz (nd 15:00).