Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem i... odszedłem. Jan Furlepa nie jest już trenerem Decoru Bełk

5 dni temu pisaliśmy o tym, że 63-letni szkoleniowiec został nowym trenerem czwartoligowego Decoru Bełk. Od poniedziałku już nim nie jest, bo lepszą ofertą skusił go trzecioligowy MKS Kluczbork.

Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem i... odszedłem. Jan Furlepa nie jest już trenerem Decoru Bełk
fot. MKS Kluczbork
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Jan Furlepa zastąpił Jarosława Kupisa, bo ten miał kiepski początek sezonu w drużynie z Bełku. Doświadczony szkoleniowiec już w swoim pierwszym meczu zdobył z Decorem trzy punkty, zwyciężając w Ustroniu z Kuźnią 2:1. Jak się dowiedzieliśmy w poniedziałek były to pierwsze i ostatnie punkty trenera Furlepy na ten moment, bo szkoleniowiec objął trzecioligowego MKS Kluczbork. MKS nie radzi sobie w III lidze, zajmuje dopiero 16. miejsce i w ośmiu meczach wywalczył zaledwie 6 punktów.

Trener Furlepa pracował już w MKS-ie z Kluczborka od 29 grudnia 2017 roku do 25 czerwca 2018 roku. Wówczas przejmował drużynę z Kluczborka zajmującą 16. miejsce w tabeli (15 pkt) w II lidze. Z MKS-em wiosną 2018 roku zdobył 24 punkty i zajął ostatecznie miejsce 15. Nie dało to utrzymania w tabeli - zabrakło dwóch punktów. Tym razem ma być lepiej na poziomie III ligi. 

Były już trener Decoru zdążył z drużyną z Bełku awansować z 13. na 10. miejsce w IV lidze. Klub z Bełku czyni poszukiwania następcy.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Szpiegszoguna (46.134. * .9) 25.09.2019 09:17

@Obiektywnyyy. Co ci data urodzenia przeszkadza? Liczy się to, co potrafisz i jakie masz wyniki. Młodość i nowoczesność nie oznacza z automatu skuteczności. Niedawno jechałem do Katowic busem. Siedziała w nim dziewczyna, która naparzała jak opętana telefonem i buszowała w internecie. I co z tego, skoro jak przyjechaliśmy na miejsce, nie potrafiła nawet sobie otworzyć drzwi! Szarpała za niewłaściwą klamkę! Tak samo z młodymi trenerami, laptopy, kursy, ale to tylko teoria. Pokaż pomysł na grę, mając konkretnych zawodników, nie takich jak w grach UEFA.

~@mazur (83.4. * .223) 24.09.2019 23:17

@~Obiektywnyyy a mógłbyś napisać coś więcej co miałeś na myśli w swoim komentarzu? Bo Bełk pojechał do Ustronia, z nim na ławce wygrał i co ci nie pasuje?

~Obiektywnyyy (188.137. * .10) 24.09.2019 00:17

Taak furlepa. Czyli trener starej daty. Jedynie co potrafi to opi**dolic ;)

~Tanner (46.134. * .213) 23.09.2019 21:13

Już w niedzielę napisałem, że długo cieszyć się nie będziecie. Furlepa otrzymał propozycję z Kluczborka już w ubiegłym tygodniu i postanowił ją przyjąć. Był o tyle w porządku, że jeszcze pojechał z Bełkiem na mecz do ustronia.