Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rewanżu za Superpuchar nie było. Pierwsza porażka JKH

JKH GKS Jastrzębie przegrał z GKS-em Tychy 2:6. Dla jastrzębian to pierwsza ligowa porażka w tym sezonie.

Rewanżu za Superpuchar nie było. Pierwsza porażka JKH
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Przed rozpoczęciem zmagań ligowych JKH GKS Jastrzębie grał z GKS-em Tychy o Superpuchar Polski - i przegrał u siebie 1:6. Dzisiaj było tylko o jedną bramkę lepiej, w czym spora zasługa świetnie dysponowanego bramkarza gości, Johna Murraya.

Zaczęło się podobnie jak w Superpucharze - od prowadzenia JKH. Po trafieniu Jakuba Michałowskiego gospodarze prowadzili zaledwie 66 sekund, bo skutecznie kontratak wykończył Bartłomiej Pociecha. W drugiej tercji gole również padały w niewielkim odstępie czasowym - trafiali jednak tylko goście. Najpierw, po błędzie obrony, krążek do bramki skierował Gleb Klimienko, a po chwili z gola cieszył się też Adam Bagiński.

Kilka minut po rozpoczęciu trzeciej tercji na 4:1 dla gości podwyższył Denis Akimoto. 60 sekund później odpowiedział Martin Kasperlik, ale na więcej JKH już nie było stać - mimo że gospodarze atakowali, to kolejne dwa trafienia zanotowali tyszanie.

Dla JKH to pierwsza porażka w tym sezonie. Jastrzębianie co prawda utrzymali pierwsze miejsce, ale mają o jedno spotkanie więcej od pozostałych drużyn w czołówce.

JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2:6 (1:1, 0:2, 1:3)

  • 1:0 - Jakub Michałowski (Kamil Wałęga), 12:58
  • 1:1 - Bartłomiej Pociecha (Alexander Szczechura - Bartosz Ciura), 14:04
  • 1:2 - Gleb Klimienko (Bartłomiej Jeziorski), 27:47
  • 1:3 - Adam Bagiński (Jakub Witecki - Radosław Galant), 29:17
  • 1:4 - Denis Akimoto (Peter Novajovsky - Michael Szmatula), 43:59 5/4
  • 2:4 - Martin Kasperlík (Dominik Paś - Grzegorz Radzieńciak), 44:59
  • 2:5 - Bartłomiej Jeziorski, 52:06
  • 2:6 - Jakub Witecki (Michael Cichy, Patryk Kogut), 56:45

JKH: Raszka - Michałowski, Górny, Urbanowicz, Jarosz, Kasperlik - Jabornik, Kostek, Iossafov, Rohtla, Wróbel - Jass, Radzieńciak, Paś, Wałęga, Sołtys - Matusik, Gimiński, Ł. Nalewajka, Kulas, R. Nalewajka.

GKS: Murray - Jeronow, Novajovsky, Komorski, Szmatula, Mroczkowski - Kogut, Bryk, Bagiński, Galant, Witecki - Pociecha, Ciura, Klimienko, Cichy, Szczechura - Kolarz, Akimoto, Jeziorski, Rzeszutko, Gościński.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kibic263838 (89.72. * .243) 28.09.2019 18:35

Co znowu przegrana czytałam na stronie :( Tychy znowu brawo