Wtorek, 12 listopada 2019

imieniny: Renaty, Witolda, Czcibora

RSS

Wygrał tylko Naprzód Borucin

29.09.2019 13:45 | 0 komentarzy | adi

Śląskie zespoły rozegrały mecze II ligi tenisa stołowego. Ze zwycięstwa cieszy się tylko Naprzód Borucin.

Wygrał tylko Naprzód Borucin
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

LZS Chespa Żywocice - KS Naprzód Borucin 3:7

  • Szczepanek Karol - Eliasz Adrian 1:3 (11:7, 7:11, 6:11, 7:11, )
  • Jędrzejak Patryk - Szołtysek Artur 0:3 (5;11, 5;11, 5:11, )
  • Szczepanek Karol - Szołtysek Artur 1:3 (8:11, 6:11, 11:5, 10:12,)
  • Jędrzejak Patryk - Eliasz Adrian 2:3 (6:11, 4:11, 12:10, 11:6, 7:11, )
  • Linek Adam - Piecowski Mirosław 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 9:11, )
  • Wodniak Michał - Piecowski Bogdan 3:1 (5:11, 11:9, 11:4, 12:11, )
  • Linek Adam - Piecowski Bogdan 3:0 (12:10, 11:6, 11:7, )
  • Wodniak Michał - Piecowski Mirosław 0:3 (5:11, 10:12, 6:11, )
  • Jędrzejak Patryk / Szczepanek Karol - Eliasz Adrian / Piecowski Bogdan 3:0 (11:7, 14:12, 11:5, )
  • Linek Adam / Wodniak Michał - Szołtysek Artur / Piecowski Mirosław 0:3 (7:11, 6:11, 7:11, )

KTS II Gliwice - UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 2:8

  • Radło Szymon - Przybylik Miłosz 2:3 (4:11, 11:7, 4:11, 11:5, 10:12)
  • Gumiński Krzysztof - Kaczor Jan 1:3 (9:11, 4:11, 11:8, 7:11)
  • Radło Szymon - Kaczor Jan 2:3 (9:11, 9:11, 11:6, 11:6, 8:11)
  • Gumiński Krzysztof - Przybylik Miłosz 2:3 (11:7, 6:11, 5:11, 11:8, 4:11)
  • Pawłowski Krzysztof - Jadczyk Marcin 2:3 (12:10, 12:10, 9:11, 7:11, 8:11)
  • Lilien Aleksander - Glanowski Jakub 1:3 (3:11, 11:8, 10:12, 7:11)
  • Pawłowski Krzysztof - Glanowski Jakub 1:3 (5:11, 6:11, 11:7, 9:11)
  • Lilien Aleksander - Jadczyk Marcin 3:1 (11:7, 6:11, 11:9, 11:7)
  • Radło Szymon / Gumiński Krzysztof - Przybylik Miłosz / Jadczyk Marcin 1:3 (5:11, 9:11, 12:10, 9:11)
  • Pawłowski Krzysztof / Lilien Aleksander - Kaczor Jan / Glanowski Jakub 3:2 (9:11, 6:11, 11:9, 11:9, 11:8)

AKS Mikołów - TS Kuźnia Martex Rybnik 6:4

  • Durak Kamil - Prudel Leszek 3:0 (12:10, 12:10, 11:8)
  • Brożek Piotr - Lasota Mateusz 3:2 (11:7, 7:11, 11:9, 5:11, 11:9)
  • Durak Kamil - Lasota Mateusz 0:3 (8:11, 10:12/ 9:11)
  • Brożek Piotr - Prudel Leszek 3:0 (11:15:13, 11:6)
  • Papała Jakub - Lasota Marcin 3:2 (5:11, 11;7, 11:4, 5:11, 11:9)
  • Ziętara Ksawery - Zwoliński Mariusz 0:3 (5:11 , 9:11, 7:11)
  • Papała Jakub - Zwoliński Mariusz 2:3 (8:11, 11:8, 9;11, 11:3, 8:11)
  • Ziętara Ksawery - Lasota Marcin 2:3 (11:6, 7:11, 11:4, 9:11, 4:11)
  • Durak Kamil / Brożek Piotr - Prudel Leszek / Zwoliński Mariusz 3:1 (11:7, 4:11, 11:9, 11:8)
  • Papała Jakub / Ziętara Ksawery - Lasota Marcin / Lasota Mateusz 3:2 (11:9, 6:11, 5:11, 11:8, 11:7)

KS Mysław Mysłowice - KS AZS Politechnika Gliwice 8:2