Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zabrzanie nie grali do końca. Dwa gole w doliczonym czasie

Rezerwy Górnika Zabrze wygrywały 2:0, a mimo to przegrały z Rekordem Bielsko-Biała.

Zabrzanie nie grali do końca. Dwa gole w doliczonym czasie
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Mecz drugiego zespołu Górnika Zabrze z Rekordem Bielsko-Biała dobrze układał się dla gospodarzy, którzy prowadzili już 2:0 po golach Dominika Skiby i Aleksandra Paluszka. Przekonali się jednak, że powiedzenie Czesława Michniewicza o tym, że nie jest to bezpieczny wynik czasem się sprawdza.

Jeszcze w pierwszej połowie kontaktowe trafienie z rzutu karnego zanotował Szymon Szymański. Wynik 2:1 utrzymywał się aż do doliczonego czasu gry. W 92. minucie do wyrównania doprowadził Marcin Wróbel, a Szymański zdobył trzeciego gola dla Rekordu w... 97. minucie. Dzięki temu trzy punkty dopisał sobie zespół z Bielska-Białej.

Rezerwy Górnika spadły na 12. miejsce. Przewaga nad strefą spadkową wynosi cztery punkty.

Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała 2:3 (2:1)

Bramki: Skiba 27., Paluszek 29. - Szymański 33. (k), 90., Wróbel 90.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].