Wtorek, 15 października 2019

imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana

RSS

ROW 1964 Rybnik podpisał umowę z PGE Energia Ciepła

10.10.2019 20:03 | 0 komentarzy | adi

ROW 1964 Rybnik podpisał umowę sponsoringową PGE Energia Ciepła. Reklama sponsora będzie obecna m.in. na koszulkach zespołu.

ROW 1964 Rybnik podpisał umowę z PGE Energia Ciepła
Fot. ROW 1964 Rybnik
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- PGE Energia Ciepła, do której należy rybnicka elektrownia, od lat angażuje się w życie mieszkańców Rybnika i okolic, w tym wspierając niezawodowy sport młodzieżowy. Cieszymy się, że możemy mieć wkład w podtrzymanie i rozwój działalności Klubu Sportowego ROW, z którym współpracujemy już od wielu lat. W szczególności bliska naszemu sercu jest pomoc dzieciom i młodzieży. Dlatego wspieramy kluby sportowe, które organizują zajęcia dla najmłodszych pokazując im, jak ważny w życiu jest sport - powiedział Paweł Noga, p.o. Dyrektora Oddziału PGE Energia Ciepła w Rybniku.

- Jest dla nas bardzo ważne, że nasz długoletni partner i sponsor, czyli rybnicka elektrownia, wspiera w szczególności sportowe kadry juniorskie i młodzieżowe naszego klubu - mówi Henryk Frystacki, Prezes Zarządu Klubu Sportowego ROW 1964 Rybnik. - Dzięki współpracy z PGE Energia Ciepła jesteśmy w stanie zapewnić młodym zawodnikom udział w szkoleniach, wyjazdy na turnieje, ale także zorganizować codzienne treningi. Sukcesy naszych podopiecznych upewniają nas w tym, że warto podejmować wysiłki i zapewniać młodzieży warunki do sportowego rozwoju. Mamy nadzieję, że elektrownia, która dała początek naszej sekcji piłkarskiej, nadal będzie nam w tym pomagać - dodał.