Czwartek, 21 listopada 2019

imieniny: Janusza, Marii, Konrada

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

13.10.2019 18:46 | 0 komentarzy | (ak)

Świetne warunki pogodowe i boiskowe napędzają młodych piłkarzy do walki o ligowe punkty. Najciekawsze pojedynki bardzo często kończą się zaskakującymi rezultatami, które powodują sporo przetasowań w tabelach. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy młodsi B1 – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)

Wyniki IX kolejki (09/13.10.2019)

  • Wilchwy – Żory 7:3 (4:1)
  • Piast Cieszyn – Bełk 1:1 (0:1)
  • Rydułtowy – Jejkowice 0:0
  • ROW Rybnik – Świerklany 2:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Wilchwy92544:17
2.Jejkowice91732:18
3.ROW Rybnik91721:16
4.Rydułtowy91226:20
5.Świerklany9913:31
6.Piast Cieszyn9824:23
7.Bełk9720:42
8.Żory9515:28

Zapowiedź X kolejki (19/20.10.2019)

Żory – Piast Cieszyn (sb 10:00), Świerklany – Wilchwy (sb 14:00), Bełk – Rydułtowy (nd 9:00), Jejkowice – ROW Rybnik (nd 10:00).


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki VII kolejki (12/13.10.2019)

  • Krzyżanowice – Rogów 4:1 (2:0)
  • Studzienna – Cyprzanów 4:2 (0:2)
  • Borucin – Gmina Lubomia 1:2 (1:1)
  • Grzegorzowice – Krzanowice 1:5 (1:2)
  • Ocice Racibórz – Pietrowice Wielkie 0:6 (0:3)
  • Rudy – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Pietrowice Wielkie71849:8
2.Krzanowice61832:6
3.Gmina Lubomia71631:8
4.Rudy61226:13
5.Krzyżanowice71125:14
6.Rogów6912:17
7.Ocice Racibórz6825:25
8.Studzienna7716:25
9.Borucin6332:31
10.Grzegorzowice609:52
11.Cyprzanów606:64

Zapowiedź VIII kolejki (19/20.10.2019)

Rudy – Studzienna (sb 10:00), Pietrowice Wielkie – Borucin (nd 11:00), Krzanowice – Ocice Racibórz (nd 11:00), Rogów – Grzegorzowice (nd 11:00), Cyprzanów – Krzyżanowice (nd 11:00), Gmina Lubomia – pauza.


Juniorzy młodsi B1 – grupa A (Podokręg Rybnik)

Wyniki IX kolejki (13.10.2019)

  • Gołkowice – Chwałowice 4:1 (2:0)
  • Baranowice – Golasowice 5:2 (3:0)
  • Czerwionka – Rymer Rybnik 7:2 (5:1)
  • Orzepowice – Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:1 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Centrum Wodzisław92281:18
2.Gołkowice92142:15
3.Czerwionka91847:24
4.Chwałowice91431:25
5.Orzepowice91328:23
6.Rymer Rybnik91026:48
7.Baranowice9613:54
8.Golasowice9111:72

Zapowiedź X kolejki (19/20.10.2019)

Golasowice – Gołkowice (sb 10:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Czerwionka (nd 10:00), Chwałowice – Orzepowice (nd 10:00), Baranowice – Rymer Rybnik (nd 14:00).


Juniorzy młodsi B1 – grupa B (Podokręg Rybnik)

Wyniki VII kolejki (12/13.10.2019)

  • Kamień – Grabownia-Golejów 7:2 (3:2)
  • Mszana – Jankowice 2:4 (1:2)
  • Radlin – Moszczenica 2:3 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jankowice71830:13
2.Kamień71232:25
3.Radlin71225:21
4.Moszczenica71216:19
5.Mszana7624:34
6.Grabownia-Golejów7313:28

Zapowiedź VIII kolejki (19/20.10.2019)

Moszczenica – Mszana (sb 15:00), Grabownia-Golejów – Radlin (nd 10:00), Jankowice – Kamień (nd 13:00).