Czwartek, 21 listopada 2019

imieniny: Janusza, Marii, Konrada

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

13.10.2019 19:00 | 0 komentarzy | (ak)

Jesienna aura jest łaskawa dla piłkarzy i pozwala w bardzo dobrych warunkach rozgrywać kolejne mecze mistrzowskie. Rywalizacja o każdy punkt jest bardzo ciekawa, dlatego warto na bieżąco śledzić poczynania wszystkich drużyn. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XIII kolejki (11/12.10.2019)

  • Radomiak Radom – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:3 (0:1)
  • GKS Bełchatów – Olimpia Grudziądz 1:0 (0:0)
  • Stomil Olsztyn – Termalica Nieciecza 1:1 (0:0)
  • Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka Chojnice 4:4 (3:2)

Uwaga! Inne mecze: GKS Jastrzębie – Wigry Suwałki, Odra Opole – Stal Mielec, GKS Tychy – Miedź Legnica, Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec oraz Puszcza Niepołomice – Warta Poznań zostały przełożone na 22/24.10.2019 roku.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Radomiak Radom132621:15
2.Podbeskidzie B-B132423:13
3.Warta Poznań122418:10
4.Stal Mielec122215:13
5.Stomil Olsztyn132112:12
6.Miedź Legnica122015:11
7.Olimpia Grudziądz132021:18
8.Termalica Nieciecza131818:13
9.GKS Tychy121725:20
10.GKS Jastrzębie121717:16
11.GKS Bełchatów131715:15
12.Zagłębie Sosnowiec121516:16
13.Chojniczanka Chojnice131521:23
14.Sandecja Nowy Sącz131517:22
15.Puszcza Niepołomice12148:13
16.Wigry Suwałki121212:19
17.Chrobry Głogów1289:23
18.Odra Opole1277:18

Zapowiedź XIV kolejki (18/19.10.2019)

Puszcza Niepołomice – GKS Tychy (pt 18:00), Wigry Suwałki – Odra Opole (pt 18:00), Chrobry Głogów – Chojniczanka Chojnice (pt 18:00), Stal Mielec – Sandecja Nowy Sącz (pt 19:00), Miedź Legnica – Stomil Olsztyn (pt 20:45), Olimpia Grudziądz – Radomiak Radom (sb 17:00), Warta Poznań – Zagłębie Sosnowiec (sb 17:45), Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Jastrzębie (sb 18:00), Termalica Nieciecza – GKS Bełchatów (sb 19:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XI kolejki (12/13.10.2019)

  • Lechia Zielona Góra – ROW Rybnik 2:1 (0:0)
  • Pniówek Pawłowice – Miedź Legnica II 5:2 (3:0)
  • Ruch Chorzów – Ruch Zdzieszowice 2:2 (0:1)
  • Starowice Dolne – Stal Brzeg 1:1 (0:0)
  • Ślęza Wrocław – MKS Kluczbork 2:3 (2:0)
  • Foto-Higiena Gać – Górnik Zabrze II 3:3 (1:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – Piast Żmigród 1:0 (0:0)
  • Zagłębie Lubin II – Gwarek Tarnowskie Góry 4:0 (4:0)
  • Polonia Bytom – Śląsk Wrocław II 2:0 (1:0)

Wynik zaległego meczu VIII kolejki (08.10.2019)

  • Gwarek Tarnowskie Góry – Ruch Chorzów 2:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Pniówek Pawłowice112118:11
2.Śląsk Wrocław II112016:12
3.Ruch Zdzieszowice112017:14
4.Lechia Zielona Góra111919:22
5.Ślęza Wrocław111817:12
6.Polonia Bytom111715:12
7.Foto-Higiena Gać111716:16
8.Gwarek Tarnowskie Góry111719:20
9.Rekord Bielsko-Biała111715:16
10.Miedź Legnica II111621:16
11.MKS Kluczbork111519:18
12.Górnik Zabrze II111423:19
13.Ruch Chorzów111416:14
14.ROW Rybnik111120:25
15.Piast Żmigród111015:15
16.Stal Brzeg111012:18
17.Zagłębie Lubin II11912:14
18.Starowice Dolne1142:18

Zapowiedź XII kolejki (19/20.10.2019)

Zagłębie Lubin II – Miedź Legnica II (sb 14:30), ROW Rybnik – Ruch Chorzów (sb 15:00), Stal Brzeg – Pniówek Pawłowice (sb 15:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Rekord Bielsko-Biała (sb 15:00), Polonia Bytom – Lechia Zielona Góra (sb 15:00), Ruch Zdzieszowice – Starowice Dolne (sb 15:00), Piast Żmigród – Foto-Higiena Gać (sb 15:00), Śląsk Wrocław II – MKS Kluczbork (nd 13:00), Górnik Zabrze II – Ślęza Wrocław (nd 15:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki X kolejki (12/13.10.2019)

  • Odra Wodzisław Śląski – Unia Książenice 1:1 (1:1)
  • Goczałkowice – Decor Bełk 3:2 (0:1)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Odra Centrum Wodzisław Śląski 3:0 (2:0)
  • Wilki Wilcza – Polonia Łaziska Górne 0:1 (0:0)
  • Czaniec – Kuźnia Ustroń 0:1 (0:0)
  • Spójnia Landek – Beskid Skoczów 1:1 (1:0)
  • Drzewiarz Jasienica – Radziechowy-Wieprz 3:2 (0:1)
  • Tychy II – Czechowice-Dziedzice 3:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski102024:12
1.Tychy II102024:12
3.Unia Książenice102024:15
4.Czechowice-Dziedzice101923:16
5.Goczałkowice101818:13
6.Czaniec101812:8
7.Podbeskidzie B-B II101719:17
8.Drzewiarz Jasienica101619:18
9.Kuźnia Ustroń101520:17
10.Polonia Łaziska Górne101513:14
11.Spójnia Landek101212:13
12.Decor Bełk101018:29
13.Odra Centrum Wodzisław Śl.10911:27
14.Radziechowy-Wieprz10818:20
15.Wilki Wilcza10711:19
16.Beskid Skoczów10213:29

Zapowiedź XI kolejki (19/20.10.2019)

Odra Centrum Wodzisław Śląski – Odra Wodzisław Śląski (sb 15:00), Decor Bełk – Czaniec (sb 15:00), Radziechowy-Wieprz – Wilki Wilcza (sb 15:00), Kuźnia Ustroń – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 15:00), Beskid Skoczów – Tychy II (sb 15:00), Czechowice-Dziedzice – Goczałkowice (sb 15:00), Unia Książenice – Drzewiarz Jasienica (nd 15:00), Polonia Łaziska Górne – Spójnia Landek (nd 15:00).