środa, 20 listopada 2019

imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

20.10.2019 16:23 | 0 komentarzy | (ak)

Młodzi piłkarze zaliczyli kolejną serię ligowych spotkań. Zespoły, które od dłuższego czasu dominują w poszczególnych grupach są coraz bliżej osiągnięcia swoich celów. Sprawdź bieżące wyniki, aktualne tabele oraz zapowiedzi najbliższych pojedynków.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy młodsi B1 – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)

Wyniki X kolejki (19/20.10.2019)

  • Żory – Piast Cieszyn 3:0 (2:0)
  • Świerklany – Wilchwy 0:3 (0:3)
  • Bełk – Rydułtowy 5:1 (2:0)
  • Jejkowice – ROW Rybnik 1:3 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Wilchwy102847:17
2.ROW Rybnik102024:17
3.Jejkowice101733:21
4.Rydułtowy101227:25
5.Bełk101025:43
6.Świerklany10913:34
7.Piast Cieszyn10824:26
8.Żory10818:28

Zapowiedź XI kolejki (26/27.10.2019)

Wilchwy – Jejkowice (sb 10:00), Żory – Bełk (nd 10:00), ROW Rybnik – Rydułtowy (nd 10:00), Piast Cieszyn – Świerklany (nd 10:00).


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII kolejki (19/20.10.2019)

  • Rudy – Studzienna 3:0 (1:0)
  • Rogów – Grzegorzowice 5:1 (3:1)
  • Cyprzanów – Krzyżanowice 0:8 (0:2)
  • Pietrowice Wielkie – Borucin 9:1 (5:0)
  • Krzanowice – Ocice Racibórz 9:1 (3:0)
  • Gmina Lubomia – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Pietrowice Wielkie82158:9
2.Krzanowice72141:7
3.Gmina Lubomia71631:8
4.Rudy71529:13
5.Krzyżanowice81433:14
6.Rogów71217:18
7.Ocice Racibórz7826:34
8.Studzienna8716:28
9.Borucin7333:40
10.Grzegorzowice7010:57
11.Cyprzanów706:72

Zapowiedź IX kolejki (27.10.2019)

Krzyżanowice – Rudy (nd 11:00), Ocice Racibórz – Rogów (nd 11:00), Borucin – Krzanowice (nd 11:00), Gmina Lubomia – Pietrowice Wielkie (nd 11:00), Grzegorzowice – Cyprzanów (nd 11:00), Studzienna – pauza.


Juniorzy młodsi B1 – grupa A (Podokręg Rybnik)

Wyniki X kolejki (19/20.10.2019)

  • Golasowice – Gołkowice 1:7 (0:2)
  • Chwałowice – Orzepowice 1:8 (1:3)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Czerwionka 3:1 (2:0)
  • Baranowice – Rymer Rybnik 3:5 (1:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Centrum Wodzisław102584:19
2.Gołkowice102449:16
3.Czerwionka101848:27
4.Orzepowice101636:24
5.Chwałowice101432:33
6.Rymer Rybnik101331:51
7.Baranowice10616:59
8.Golasowice10112:79

Zapowiedź XI kolejki (27.10.2019)

Czerwionka – Chwałowice (nd 10:00), Gołkowice – Baranowice (nd 10:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Rymer Rybnik (nd 10:00), Orzepowice – Golasowice (nd 15:30).


Juniorzy młodsi B1 – grupa B (Podokręg Rybnik)

Wyniki VIII kolejki (19/20.10.2019)

  • Moszczenica – Mszana 1:1 (0:1)
  • Jankowice – Kamień 3:3 (3:1)
  • Grabownia-Golejów – Radlin 4:11 (2:5)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jankowice81933:16
2.Radlin81536:25
3.Kamień81335:28
4.Moszczenica81317:20
5.Mszana8725:35
6.Grabownia-Golejów8317:39

Zapowiedź IX kolejki (26/27.10.2019)

Kamień – Moszczenica (sb 10:00), Jankowice – Grabownia-Golejów (nd 10:00), Mszana – Radlin (nd 10:00).