środa, 13 listopada 2019

imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

20.10.2019 19:06 | 0 komentarzy | (ak)

GKS Jastrzębie wywiózł komplet cennych punktów z trudnego terenu Podbeskidzia Bielsko-Biała. ROW Rybnik przedłużył fatalną passę i tym razem nie dał rady Ruchowi Chorzów. W innych klasach rozgrywkowych padło mnóstwo niespodzianek i ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XIV kolejki (18/19.10.2019)

  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Jastrzębie 0:2 (0:1)
  • Wigry Suwałki – Odra Opole 1:0 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice – GKS Tychy 2:1 (2:0)
  • Warta Poznań – Zagłębie Sosnowiec 2:3 (0:1)
  • Miedź Legnica – Stomil Olsztyn 4:1 (2:1)
  • Stal Mielec – Sandecja Nowy Sącz 5:1 (1:1)
  • Olimpia Grudziądz – Radomiak Radom 2:2 (2:0)
  • Termalica Nieciecza – GKS Bełchatów 2:1 (1:0)
  • Chrobry Głogów – Chojniczanka Chojnice 1:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Radomiak Radom142723:17
2.Stal Mielec132520:14
3.Podbeskidzie B-B142423:15
4.Warta Poznań132420:13
5.Miedź Legnica132319:12
6.Termalica Nieciecza142120:14
7.Olimpia Grudziądz142123:20
8.Stomil Olsztyn142113:16
9.GKS Jastrzębie132019:16
10.Zagłębie Sosnowiec131819:18
11.GKS Tychy131726:22
12.GKS Bełchatów141716:17
13.Puszcza Niepołomice131710:14
14.Chojniczanka Chojnice141521:24
15.Wigry Suwałki131513:19
16.Sandecja Nowy Sącz141518:27
17.Chrobry Głogów131110:23
18.Odra Opole1377:19

Zapowiedź zaległych meczów XIII kolejki (22/24.10.2019)

Tychy – Miedź Legnica (wt 17:30), GKS Jastrzębie – Wigry Suwałki (wt 18:00), Puszcza Niepołomice – Warta Poznań (wt 19:00), Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec (śr 18:00), Odra Opole – Stal Mielec (cz 17:30).

Zapowiedź XV kolejki (25/27.10.2019)

Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice (pt 18:00), Sandecja Nowy Sącz – Wigry Suwałki (pt 19:10), GKS Bełchatów – Miedź Legnica (pt 20:45), Radomiak Radom – Termalica Nieciecza (sb 14:00), GKS Jastrzębie – Olimpia Grudziądz (sb 16:00), GKS Tychy – Warta Poznań (sb 18:00), Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka Chojnice (sb 18:00), Chrobry Głogów – Stal Mielec (nd 12:45), Odra Opole – Podbeskidzie Bielsko-Biała (nd 15:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XII kolejki (19/20.10.2019)

  • ROW Rybnik – Ruch Chorzów 0:2 (0:1)
  • Stal Brzeg – Pniówek Pawłowice 1:1 (0:0)
  • Piast Żmigród – Foto-Higiena Gać 0:3 (0:1)
  • Zagłębie Lubin II – Miedź Legnica II 1:1 (0:0)
  • Polonia Bytom – Lechia Zielona Góra 4:0 (0:0)
  • Ruch Zdzieszowice – Starowice Dolne 2:0 (1:0)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Rekord Bielsko-Biała 3:0 (2:0)
  • Śląsk Wrocław II – MKS Kluczbork 1:0 (0:0)
  • Górnik Zabrze II – Ślęza Wrocław 2:0 (2:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruch Zdzieszowice122319:14
2.Śląsk Wrocław II122317:12
3.Pniówek Pawłowice122219:12
4.Polonia Bytom122019:12
5.Foto-Higiena Gać122019:16
6.Gwarek Tarnowskie Góry122022:20
7.Lechia Zielona Góra121919:26
8.Ślęza Wrocław121817:14
9.Górnik Zabrze II121725:19
10.Miedź Legnica II121722:17
11.Ruch Chorzów121718:14
12.Rekord Bielsko-Biała121715:19
13.MKS Kluczbork121519:19
14.Stal Brzeg121113:19
15.ROW Rybnik121120:27
16.Zagłębie Lubin II121013:15
17.Piast Żmigród121015:18
18.Starowice Dolne1242:20

Zapowiedź XIII kolejki (26/27.10.2019)

Zagłębie Lubin II – Stal Brzeg (sb 13:00), Starowice Dolne – ROW Rybnik (sb 14:00), Pniówek Pawłowice – Ruch Zdzieszowice (sb 14:00), Rekord Bielsko-Biała – Miedź Legnica II (sb 14:00), Foto-Higiena Gać – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 14:00), Ślęza Wrocław – Piast Żmigród (sb 14:00), MKS Kluczbork – Górnik Zabrze II (sb 16:00), Ruch Chorzów – Polonia Bytom (sb 19:20), Lechia Zielona Góra – Śląsk Wrocław II (nd 14:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XI kolejki (19/23.10.2019)

  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Odra Wodzisław Śląski 1:2 (1:2)
  • Unia Książenice – Drzewiarz Jasienica 4:5 (2:2)
  • Decor Bełk – Czaniec 2:0 (1:0)
  • Radziechowy-Wieprz – Wilki Wilcza 1:0 (0:0)
  • Czechowice-Dziedzice – Goczałkowice 2:2 (0:0)
  • Kuźnia Ustroń – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:0 (2:0)
  • Polonia Łaziska Górne – Spójnia Landek 2:0 (0:0)
  • Beskid Skoczów – Tychy II (śr 15:30)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski112326:13
2.Tychy II102024:12
3.Unia Książenice112028:20
4.Czechowice-Dziedzice112025:18
5.Goczałkowice111920:15
6.Drzewiarz Jasienica111924:22
7.Kuźnia Ustroń111823:17
8.Czaniec111812:10
9.Polonia Łaziska Górne111815:14
10.Podbeskidzie B-B II111719:20
11.Decor Bełk111320:29
12.Spójnia Landek111212:15
13.Radziechowy-Wieprz111119:20
14.Odra Centrum Wodzisław Śl.11912:29
15.Wilki Wilcza11711:20
16.Beskid Skoczów10213:29

Zapowiedź XII kolejki (26/27.10.2019)

Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Decor Bełk (sb 11:00), Odra Wodzisław Śląski – Kuźnia Ustroń (sb 14:00), Drzewiarz Jasienica – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 14:00), Wilki Wilcza – Unia Książenice (sb 14:00), Czaniec – Czechowice-Dziedzice (sb 14:00), Beskid Skoczów – Polonia Łaziska Górne (sb 14:00), Spójnia Landek – Radziechowy-Wieprz (sb 14:00), Tychy II – Goczałkowice (nd 11:00).