Czwartek, 21 listopada 2019

imieniny: Janusza, Marii, Konrada

RSS

Udana kolejka w tenisie stołowym kobiet

21.10.2019 19:03 | 0 komentarzy | adi

Wszystkie drużyny z regionu wygrały swoje spotkania w 4. kolejce II ligi tenisa stołowego kobiet.

Udana kolejka w tenisie stołowym kobiet
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

KTS Gliwice - MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 7:3 (zaległa kolejka)

  • Janik Angelika - Młynek Natalia 3:0 (11:6, 11:5, 11:4)
  • Rusin Anna - Rakowska Karolina 2:3 (11:8, 11:5, 5:11, 9:11, 7:11)
  • Janik Angelika - Rakowska Karolina 3:1 (11:9, 5:11, 11:7, 11:7)
  • Rusin Anna - Młynek Natalia 3:1 (10:12, 11:5, 11:4, 11:8)
  • Ciesielska Agata - Kula Aneta 3:0 (11:7, 11:9, 11:6)
  • Szabat Patrycja - Kluszewska Milena 1:3 (12:10, 13:15, 8:11, 8:11)
  • Kaniecka Dorota - Kluszewska Milena 0:3 (6:11, 6:11, 12:14)
  • Szabat Patrycja - Kula Aneta 3:0 (11:4, 11:7, 11:4)
  • Janik Angelika / Rusin Anna - Młynek Natalia / Kula Aneta 3:0 (11:5, 11:4, 12:10)
  • Szabat Patrycja / Ciesielska Agata - Kluszewska Milena / Rakowska Karolina 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:8)

ULKS Ruch Pniów - UKS Energia Siewierz 7:3

  • Świniarska Mariola - Górska Aleksandra 2:3 (9/11,11/8,9/11,11/6,5/11)
  • Ksol Izabela - Nawara Wiktoria 3:0 (11/5,12/10,16/14)
  • Świniarska Mariola - Nawara Wiktoria 3:0 (11/4,11/6,11/7)
  • Ksol Izabela - Górska Aleksandra 3:1 (11/8,11/13,11/4,11/8)
  • Kopyra Barbara - Myrmus Aneta 0:3 (11/6,9/11,2/11)
  • Kukurudza Agnieszka - Matyja Anna 3:1 (9/11,11/6,11/6,11/5)
  • Kopyra Barbara - Matyja Anna 3:1 (5/11,12/10,11/9,14/12)
  • Kukurudza Agnieszka - Myrmus Aneta 1:3 (12/10,4/11,3/11,4/11)
  • Ksol Izabela / Świniarska Mariola - Górska Aleksandra / Nawara Wiktoria 3:0 (11/8,11/6,11/8)
  • Kopyra Barbara / Kukurudza Agnieszka - Myrmus Aneta / Matyja Anna 3:1 (11/5,7/11,11/8,11/7)

UKTS Sokół II Orzesze - KTS Gliwice 1:9

JKTS II Jastrzębie-Zdrój - LZS Victoria Chróścice 6:4

  • Tomczak Weronika - Bernacka Iryna 0:3 (7:11, 10:12, 3:11)
  • Zborowska Alina - Kozubek Magda 1:3 (9:11, 11:8, 12:14, 5:11)
  • Tomczak Weronika - Kozubek Magda 0:3 (2:11, 5:11, 8:11)
  • Zborowska Alina - Bernacka Iryna 0:3 (7:11, 5:11, 5:11)
  • Paluch Dorota - Matros Izabela 3:0 (11:6, 11:1, 11:5)
  • Kałużny Laura - Zyzik Nicole 3:1 (11:2, 11:9, 5:11, 11:8)
  • Paluch Dorota - Zyzik Nicole 3:0 (11:4, 11:6, 11:8)
  • Kałużny Laura - Matros Izabela 3:0 (12:10, 11:6, 11:6)
  • Tomczak Weronika / Kałużny Laura - Bernacka Iryna / Matros Izabela 3:1 (11:3, 13:11, 7:11, 15:13)
  • Zborowska Alina / Paluch Dorota - Kozubek Magda / Zyzik Nicole 3:2 (11:7, 4:11, 12:10, 5:11, 11:5)