Piątek, 27 listopada 2020

imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody

RSS

Epidemia na Śląsku:

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

27.10.2019 21:22 | 0 komentarzy | kozz, (ak)

GKS Jastrzębie ponownie z kompletem punktów. ROW Rybnik przerwał fatalną passę i tym razem pokonał Starowice. W innych klasach rozgrywkowych padło mnóstwo niespodzianek i ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XII kolejki (26/27.10.2019)

  • Bełsznica – Raszczyce 2:5
  • Górki Śląskie – Zawada 3:7
  • Owsiszcze – Czyżowice II 8:0
  • Grzegorzowice – Gorzyce II 4:1
  • Rzuchów – Pszów 1:2
  • Brzezie – Markowice 5:1
  • Lyski – Krzyżkowice 4:2
  • Zawada Książęca – Gamów 3:1

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raszczyce123248:20
2.Brzezie122738:18
3.Zawada Książęca122528:15
4.Zawada122336:22
5.Grzegorzowice122333:28
6.Bełsznica122232:27
7.Lyski122235:31
8.Pszów122131:22
9.Owsiszcze121929:20
10.Krzyżkowice121216:21
11.Markowice121219:29
12.Górki Śląskie121223:31
13.Czyżowice II121123:38
14.Gamów121017:35
15.Gorzyce II12412:42
16.Rzuchów12311:32

Zapowiedź XIII kolejki (02/03.11.2019)

Pszów – Grzegorzowice (sb 14:00), Raszczyce – Górki Śląskie (sb 14:00), Krzyżkowice – Zawada Książęca (sb 14:00), Gorzyce II – Bełsznica (nd 11:00), Markowice – Owsiszcze (nd 14:00), Zawada – Brzezie (nd 14:00), Gamów – Rzuchów (nd 14:00), Czyżowice II – Lyski (nd 14:00).


B klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XI kolejki (26/27.10.2019)

  • Rowień – Godów 1:0
  • Mszana – Połomia II 2:1
  • Krostoszowice – Czuchów 2:1
  • Kamień – Kokoszyce 0:1
  • Stanowice – Jankowice 2:2
  • Dębieńsko – Kleszczów 2:0
  • Szczerbice – Gotartowice 1:3

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kleszczów112233:10
2.Szczerbice112022:20
3.Mszana112035:12
4.Jankowice111926:19
5.Dębieńsko111824:12
6.Stanowice111727:29
7.Kokoszyce111622:21
8.Gotartowice111416:16
9.Krostoszowice111425:32
10.Połomia II111320:31
11.Czuchów111223:30
12.Kamień111115:31
13.Rowień11813:27
14.Godów11812:23

Zapowiedź XII kolejki (02/03.11.2019)

Jankowice – Krostoszowice (sb 13:00), Kleszczów – Kokoszyce (sb 13:00), Połomia II – Stanowice (sb 14:00), Godów – Kamień (nd 13:00), Czuchów – Gotartowice (nd 13:00), Szczerbice – Rowień (nd 13:00), Dębieńsko – Mszana (nd 13:00).


C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki X kolejki (26/27.10.2019)

  • Bojanów – Pietraszyn 3:3
  • Zabełków – Rogów II 3:3
  • Wojnowice – Owsiszcze II 1:1
  • Wilchwy II – Buków 2:9
  • Olza – Cyprzanów 1:1
  • Bolesław – Tworków II 1:2
  • Studzienna II – Brzezie II 3:0

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Zabełków102834:11
2.Pietraszyn92026:15
3.Rogów II101823:12
4.Buków91641:30
5.Tworków II101625:19
6.Owsiszcze II101415:23
7.Wojnowice91423:16
8.Bolesław101414:18
9.Studzienna II101324:18
10.Cyprzanów101217:21
11.Olza91013:15
12.Wilchwy II8820:24
13.Brzezie II1027:28
14.Bojanów10110:42

Zapowiedź XI kolejki (02/03.11.2019)

Pietraszyn – Wojnowice (sb 14:00), Cyprzanów – Bolesław (sb 14:00), Buków – Studzienna (sb 14:00), Brzezie II – Olza (nd 11:00), Rogów II – Wilchwy II (nd 12:00), Owsiszcze II – Zabełków (nd 14:00), Tworków II – Bojanów (nd 14:00).


C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki X kolejki (26/27.10.2019)

  • Nędza II – Siedliska 7:0
  • Czernica II – Ruda Kozielska 1:3
  • Ocice Racibórz – Płonia Racibórz 4:2
  • Nowa Wieś II – Adamowice 2:6
  • Kuźnia Raciborska II – Rudy II 0:1
  • Babice – Pstrążna 0:7
  • Dzimierz – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Pstrążna102737:11
2.Adamowice92443:15
3.Ocice Racibórz92229:11
4.Nędza II92138:15
5.Dzimierz91621:14
6.Ruda Kozielska91323:15
7.Czernica II91328:21
8.Wicher Płonia91322:17
9.Rudy II9915:29
10.Babice9716:36
11.Kuźnia Raciborska II9614:29
12.Nowa Wieś II10619:40
13.Siedliska1003:55

Zapowiedź XI kolejki (02/03.11.2019)

Płonia Racibórz – Nędza II (sb 14:00), Siedliska – Babice (sb 14:00), Ruda Kozielska – Kuźnia Raciborska II (sb 14:00), Dzimierz – Nowa Wieś II (sb 14:00), Rudy II – Ocice Racibórz (nd 14:00), Adamowice – Czernica II (nd 14:00), Pstrążna – pauza.


C klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XI kolejki (26/27.10.2019)

  • Rój – Krostoszowice II 2:1
  • Polaris Żory – Czerwionka II 5:3
  • Forteca Świerklany II – Skrbeńsko 1:2
  • Jejkowice II – Szeroka 5:2
  • Jastrzębie-Bzie – Ruptawa II 0:0
  • Odra Wodzisław Śląski II – Zwonowice 7:1
  • Gołkowice – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski II102774:9
2.Gołkowice102456:21
3.Zwonowice111938:27
4.Skrbeńsko101831:20
5.Jejkowice II101832:36
6.Świerklany II101724:15
7.Ruptawa II101424:27
8.Szeroka91325:27
9.Polaris Żory91215:21
10.Czerwionka II10920:50
11.Jastrzębie-Bzie10818:25
12.Rój10711:51
13.Krostoszowice II11315:54

Zapowiedź XII kolejki (02/03.11.2019)

Ruptawa II – Czerwionka II (sb 13:00), Gołkowice – Polaris Żory (sb 13:00), Zwonowice – Rój (sb 13:00), Szeroka – Forteca Świerklany II (sb 13:00), Skrbeńsko – Odra Wodzisław Śląski II (sb 13:00), Jastrzębie-Bzie – Jejkowice II (nd 13:00), Krostoszowice II – pauza.