środa, 25 listopada 2020

imieniny: Erazma, Katarzyny, Beaty

RSS

Epidemia na Śląsku:

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

03.11.2019 19:19 | 0 komentarzy | kozz

Punkt dla GKS-u Jastrzębie. ROW ponownie zgarnął komplet punktów oraz zmiana lidera w IV lidze. Odrę Wodzisław zmieniła Unia Książenice. Sprawdź najnowsze wyniki i tabele.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XIII kolejki (02/03.11.2019)

  • Pszów - Grzegorzowice 7:1
  • Krzyżkowice - Zawada Książęca 2:2
  • Raszczyce - Górki Śląskie 2:1
  • Gorzyce II - Bełsznica 0:4
  • Zawada - Brzezie 2:6
  • Gamów - Rzuchów 1:0
  • Czyżowice II - Lyski 2:4
  • Markowice - Owsiszcze 3:5

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raszczyce133550:21
2.Brzezie133044:20
3.Zawada Ks.132630:17
4.Bełsznica132536:27
5.Lyski132539:33
6.Pszów132438:23
7.Zawada132338:28
8.Grzegorzowice132334:35
9.Owsiszcze132234:23
10.Gamów131318:35
11.Krzyżkowice131318:23
12.Markowice131222:34
13.Górki Śląskie131224:33
14.Czyżowice II131125:42
15.Gorzyce II13412:46
16.Rzuchów13311:33

Zapowiedź XIV kolejki (09/10.11.2019)

Bełsznica - Pszów (sb 14:00), Grzegorzowice - Gamów (sb 14:00), Górki Śląskie - Gorzyce II (sb 14:00), Zawada Książęca - Czyżowice II (sb 14:00), Markowice - Zawada (sb 14:00), Owsiszcze - Lyski (sb 14:00), Brzezie - Raszczyce (nd 14:00), Rzuchów - Krzyżkowice (nd 14:00).


B klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XII kolejki (02/03.11.2019)

  • Jankowice - Krostoszowice 2:1
  • Kleszczów - Kokoszyce 2:0
  • Połomia II - Stanowice 3:0
  • Dębieńsko - Mszana 0:1
  • Czuchów - Gotartowice 2:2
  • Szczerbice - Rowień 2:3
  • Godów - Kamień 3:1

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kleszczów122535:10
2.Mszana122336:12
3.Jankowice122228:20
4.Szczerbice122024:23
5.Dębieńsko121824:13
6.Stanowice121727:32
7.Połomia II121623:31
8.Kokoszyce121622:23
9.Gotartowice121518:18
10.Krostoszowice121426:34
11.Czuchów121325:32
12.Godów121115:24
13.Rowień121116:29
14.Kamień121116:34

Zapowiedź XIII kolejki (09/10.11.2019)

Jankowice - Gotartowice (sb 13:00), Mszana - Kleszczów (sb 13:00), Krostoszowice - Połomia II (sb 13:00), Rowień - Czuchów (sb 13:00), Kamień - Szczerbice (nd 13:00), Stanowice - Dębieńsko (nd 13:00), Kokoszyce - Godów (nd 13:00).


C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XI kolejki (02/03.11.2019)

  • Buków - Studzienna II 4:0
  • Pietraszyn - Wojnowice 4:1
  • Cyprzanów - Bolesław 3:1
  • Brzezie II - Olza 1:1
  • Rogów II - Wilchwy II 1:0
  • Tworków II - Bojanów 2:1
  • Owsiszcze II - Zabełków 0:4

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Zabełków113138:11
2.Pietraszyn102330:16
3.Rogów II112124:12
4.Buków101945:30
5.Tworków II111927:20
6.Cyprzanów111520:22
7.Owsiszcze II111415:27
8.Wojnowice101424:20
9.Bolesław111415:21
10.Studzienna II111324:22
11.Olza101114:16
12. Wilchwy II9820:25
13.Brzezie II1138:29
14.Bojanów11111:44

Zapowiedź XII kolejki (09/10.11.2019)

Wojnowice - Tworków II (sb 14:00), Zabełków - Pietraszyn (sb 14:00), Bolesław - Brzezie II (sb 14:00), Bojanów - Cyprzanów (sb 14:00), Wilchwy II - Studzienna II (nd 11:00), Olza - Buków (nd 14:00), Rogów II - Owsiszcze II (nd 14:00).


C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XI kolejki (02/03.11.2019)

  • Ruda Kozielska - Kuźnia Raciborska II 3:2
  • Dzimierz - Nowa Wieś II 4:0
  • Siedliska - Babice 0:2
  • Rudy II - Ocice 1:3
  • Płonia - Nędza II 0:4
  • Adamowice - Czernica II 6:0

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Pstrążna102737:11
2.Adamowice102749:15
3.Ocice102532:12
4.Nędza II102442:15
5.Dzimierz101925:14
6.Ruda Kozielska101626:17
7.Czernica II101328:27
8.Płonia101322:21
9.Babice101018:36
10.Rudy II10916:32
11.Kuźnia Raciborska II10616:32
12.Nowa Wieś II11619:44
13.Siedliska1103:57

Zapowiedź XII kolejki (09/10.11.2019)

Ocice - Ruda Kozielska (sb 14:00), Kuźnia Raciborska II - Adamowice (sb 14:00), Nędza II - Rudy II (sb 14:00), Pstrążna - Siedliska (sb 14:00), Czernica II - Dzimierz (nd 13:00), Babice - Płonia (nd 14:00).


C klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XII kolejki (02/03.11.2019)

  • Gołkowice - Polaris Żory 8:1
  • Skrbeńsko - Odra II Wodzisław Śląski 5:6
  • Ruptawa II - Czerwionka II 4:1
  • Szeroka - Świerklany II 4:2
  • Zwonowice - Rój 9:1
  • Jastrzębie-Bzie - Jejkowice II 1:5

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski II113080:14
2.Gołkowice112764:22
3.Zwonowice122247:28
4.Jejkowice II112137:37
5.Skrbeńsko111836:26
6.Ruptawa II111728:28
7.Świerklany II111726:19
8.Szeroka101629:29
9.Polaris Żory101216:29
10.Czerwionka II11921:54
11.Jastrzębie-Bzie11819:30
12.Rój11712:60
13.Krostoszowice II11315:54

Zapowiedź XII kolejki (09/10.11.2019)

Polaris Żory - Krostoszowice II (sb 13:00), Jejkowice II - Ruptawa II (sb 13:00), Rój - Skrbeńsko (sb 13:00), Świerklany II - Jastrzębie-Bzie (nd 13:00), Czerwionka II - Gołkowice (nd 13:00), Odra II Wodzisław Śląski - Szeroka (nd 14:00).