Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra Wodzisław ponownie liderem IV ligi - bez gry

Wodzisławska Odra mimo, że w tygodniu nie rozgrywała żadnego meczu to awansowała w tabeli na pozycję lidera.

Odra Wodzisław ponownie liderem IV ligi - bez gry
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Sprawa dotyczy meczu XII kolejki śląskiej IV ligi z Kuźnią Ustroń. Jak już informowaliśmy TUTAJ w drużynie z Ustronia zagrał nieuprawniony zawodnik. Mecz zakończył się remisem 1:1, ale po weryfikacji przeprowadzonej przez Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej końcowy wynik to walkower 3:0 na korzyść drużyny Odry Wodzisław. Dzięki dopisaniu dwóch punktów drużyna Adama Burka przeskoczyła w tabeli dotychczasowego lidera - Unię Książenice i ma teraz jedno oczko przewagi piastując pierwsze miejsce w czwartoligowym zestawieniu. 

"Zgodnie ze słowami trenera Burka publikujemy potwierdzoną informację o walkowerze. Decyzja Śląskiego Związku Piłki Nożnej była umotywowana występem nieuprawnionego zawodnika Kuźni Ustroń. Przez to niedopatrzenie komisja przyznała walkower ustalający wynik 3:0 dla Odry Wodzisław. Za sprawą tej decyzji Duma Wodzisławia powraca na fotel lidera. Do sobotniego meczu przystąpimy z pierwszej lokaty" - czytamy na stronie Odry Wodzisław Śląski.

Odra Wodzisław w sobotę rozegra mecz XIV kolejki grupy śląskiej II, IV ligi. Na stadionie przy Bogumińskiej podejmie dziewiąty w tabeli - MRKS Czechowice-Dziedzice (godz. 14:00).

10 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
cartman 09.11.2019 17:17
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

szkoda mi tylko chłopaków z Ustronia

anonimus 09.11.2019 12:53
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

borok z bogdańca vel centrus z bagienka został myślicielem,odwołuj się szkoda kasy (:

~borok (155.133. * .231) 09.11.2019 10:04
oceniono 7 razy
-5
Zgłoś

myślę że zrobią odwołanie poza tym trzeba pamiętać że kto mieczem wojuje od ten od miecza ginie,haha 5 meczy bez kiboli na wyjazdach dodatkowo kara 2k za petardy a ja myslę że to nie koniec kar dla was.

~Mati77 (83.29. * .178) 08.11.2019 21:59
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Oj nie ładnie ładnie tylko zle komentarze ale jakby ktoś się dowiedział że kierownik drużyny odry nie przypilnowal procedur to byłby wygnany na cztery strony świata a to że odra powraca gdzie jej miejsce tez zle apeluje o uczciwy szacunek dla działaczy i pilkarzy !

Angelonielot 08.11.2019 21:49
oceniono 6 razy
4
Zgłoś

Przecież nikt nie zabronił kierownikowi z Ustronia wpisać tego zawodnika do protokołu meczowego, a jak zapomniał to jego wina, a nie nasza. Przepisy są dla wszystkich drużyn takie same, to samo nas może spotkać jak nasz kierownik zapomni kogoś wpisać do protokołu a on potem zagra nawet tylko 1 minute w meczu.

~1922rbk (5.173. * .185) 08.11.2019 21:36
oceniono 5 razy
3
Zgłoś

Ale teraz będzie dupa boleć ;) boli ? Bo ma boleć. Zasady zasadami.

~vcxz (91.192. * .86) 08.11.2019 21:31
oceniono 6 razy
-4
Zgłoś

gra słaba to punkty zdobywacie przy zielonym stoliku? oj nieładnie

Pokaż więcej