Wtorek, 19 stycznia 2021

imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina

RSS

Epidemia koronawirusa:

Owocny weekend Octagon Team

15.11.2019 20:29 | 0 komentarzy | rafbl

Bardzo pracowity i owocny weekend mają za sobą zawodnicy reprezentujący wodzisławski Octagon Team, którzy w zawodach MMA i brazylijskiego ju-jitsu zdobyli łącznie siedem medali.

Owocny weekend Octagon Team
fot. Octagon Team
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W sobotę w Pradze swoje zawodowe walki MMA na gali Oktagon 15 stoczyli Mateusz Legierski i Robert Bryczek. Legierski pewnie wygrał swoją walkę przez KO pokonując swojego rywala w pierwszej rundzie, natomiast Bryczek przegrał po decyzji sędziów.

Dzień później na Mistrzostwach Polski w brazylijskim ju-jitsu tytuł Mistrzyni Polski w kategorii juniorów wywalczyła Paulina Śnieg. Do osiągnięć Octagon Team tytuł Wicemistrza Polski w mastersach niebieskich dołożył Tomasz Śnieg. Ponadto brązowy medal w master purpurach wywalczył Michał Koniarski.

Tego samego dnia odbyły się również Mistrzostwa Polski amatorskiego MMA, gdzie w gronie uczestników nie zabrakło zawodników Octagon Team, którzy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając aż cztery tytuły Mistrzów Polski. Złote medale zdobyli Blanka Stępień, Sebastian Kiermaszek, Patryk Martyniuk i Mateusz Mitko.