Sobota, 7 grudnia 2019

imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

17.11.2019 16:24 | 0 komentarzy | (ak)

Większość drużyn zakończyło już jesienną batalię o mistrzowskie punkty. Teraz kilka najbliższych miesięcy będzie czasem regeneracji i zimowych przygotowań do piłkarskiej wiosny. Jeśli aura pozwoli to za tydzień na boiska wybiegną jeszcze ekipy 1 i 3 ligi oraz rybnickiej A klasy. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XVIII kolejki (16/17.11.2019)

  • GKS Tychy – Radomiak Radom 2:2 (1:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec 4:1 (3:0)
  • Stomil Olsztyn – GKS Bełchatów 0:1 (0:0)
  • Chojniczanka Chojnice – Wigry Suwałki 1:3 (0:1)
  • Sandecja Nowy Sącz – Termalica Nieciecza 2:2 (2:0)
  • Warta Poznań – Stal Mielec 0:2 (0:1)
  • GKS Jastrzębie – Puszcza Niepołomice (mecz przełożony na 26.11.2019, wt 17:00)
  • Odra Opole – Miedź Legnica (mecz przełożony na 27.11.2019, śr 17:30)
  • Chrobry Głogów – Olimpia Grudziądz (mecz przełożony na 27.11.2019, śr 18:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Podbeskidzie B-B183433:18
2.Warta Poznań183428:17
3.Stal Mielec183225:17
4.Radomiak Radom183228:23
5.GKS Tychy182838:27
6.GKS Jastrzębie172826:20
6.Miedź Legnica172826:20
8.Olimpia Grudziądz172427:26
9.GKS Bełchatów182423:23
10.Termalica Nieciecza182324:21
11.Zagłębie Sosnowiec182326:29
12.Stomil Olsztyn182214:21
13.Sandecja Nowy Sącz182225:33
14.Wigry Suwałki181917:25
15.Chrobry Głogów171916:25
16.Puszcza Niepołomice171912:21
17.Chojniczanka Chojnice181625:34
18.Odra Opole171311:24

Zapowiedź XIX kolejki (22/24.11.2019)

Wigry Suwałki – Stal Mielec (pt 16:30), Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chojniczanka Chojnice (pt 18:00), Puszcza Niepołomice – Odra Opole (pt 18:00), Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz (pt 18:00), GKS Bełchatów – Warta Poznań (sb 12:40), Olimpia Grudziądz – Zagłębie Sosnowiec (sb 16:00), GKS Tychy – GKS Jastrzębie (sb 17:00), Termalica Nieciecza – Chrobry Głogów (sb 17:00), Stomil Olsztyn – Radomiak Radom (nd 12:40).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XVI kolejki (16.11.2019)

  • ROW Rybnik – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (1:1)
  • Lechia Zielona Góra – Pniówek Pawłowice 0:0
  • Stal Brzeg – Ślęza Wrocław 2:1 (1:1)
  • Ruch Chorzów – Starowice Dolne 7:2 (3:2)
  • Polonia Bytom – Zagłębie Lubin II 0:0
  • Śląsk Wrocław II – Piast Żmigród 4:0 (3:0)
  • Ruch Zdzieszowice – Foto-Higiena Gać 0:0
  • Miedź Legnica II – MKS Kluczbork 1:2 (0:0)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Górnik Zabrze II 0:0

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Śląsk Wrocław II163329:15
2.Ruch Zdzieszowice162823:18
3.Ruch Chorzów162732:18
4.Polonia Bytom162727:17
5.Rekord Bielsko-Biała162625:27
6.MKS Kluczbork162428:24
7.Gwarek Tarnowskie Góry162427:24
8.Ślęza Wrocław162321:18
9.Pniówek Pawłowice162321:19
10.Foto-Higiena Gać162321:21
11.Lechia Zielona Góra162327:33
12.Górnik Zabrze II162129:28
13.ROW Rybnik162027:30
14.Miedź Legnica II161929:27
15.Stal Brzeg161921:23
16.Piast Żmigród161417:25
17.Zagłębie Lubin II161316:20
18.Starowice Dolne1646:39

Zapowiedź XVII kolejki (23.11.2019)

Pniówek Pawłowice – Ruch Chorzów (sb 12:00), Piast Żmigród – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 13:00), Zagłębie Lubin II – Lechia Zielona Góra (sb 13:00), Foto-Higiena Gać – ROW Rybnik (sb 13:30), Rekord Bielsko-Biała – Polonia Bytom (sb 13:30), Ślęza Wrocław – Ruch Zdzieszowice (sb 13:30), Górnik Zabrze II – Miedź Legnica II (sb 13:30), Starowice Dolne – Śląsk Wrocław II (sb 13:30), MKS Kluczbork – Stal Brzeg (sb 16:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XV kolejki (16/17.11.2019)

  • Odra Wodzisław Śląski – Goczałkowice 0:1 (0:0)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Beskid Skoczów 3:2 (1:1)
  • Decor Bełk – Wilki Wilcza 2:0 (1:0)
  • Unia Książenice – Polonia Łaziska Górne 0:0
  • Kuźnia Ustroń – Spójnia Landek 1:2 (0:1)
  • Radziechowy-Wieprz – Tychy II 0:4 (0:2)
  • Czaniec – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:0 (2:0)
  • Czechowice-Dziedzice – Drzewiarz Jasienica 2:3 (2:2)

TABELA – po rundzie jesiennej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Goczałkowice153127:17
2.Tychy II152936:20
3.Unia Książenice152733:26
4.Odra Wodzisław Śląski152731:17
5.Drzewiarz Jasienica152529:28
6.Czaniec152421:15
7.Czechowice-Dziedzice152329:29
8.Polonia Łaziska Górne152318:18
9.Decor Bełk152325:30
10.Kuźnia Ustroń152128:25
11.Podbeskidzie B-B II152021:24
12.Spójnia Landek151917:20
13.Odra Centrum Wodzisław Śl.151620:35
14.Radziechowy-Wieprz151422:27
15.Beskid Skoczów15928:39
16.Wilki Wilcza15814:29