Sobota, 7 grudnia 2019

imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona

RSS

Jedynka i KTS II z wygranymi, porażka Naprzodu

19.11.2019 16:57 | 0 komentarzy | adi

MUKS Jedynka Pszów oraz KTS II Gliwice wygrały swoje mecze w II lidze tenisa stołowego mężczyzn. Porażkę zanotował Naprzód Borucin.

Jedynka i KTS II z wygranymi, porażka Naprzodu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

MUKS Jedynka Pszów - LUKS Węgierska Górka 7:3

  • Kempa Mateusz - Wróbel Jan 3:2 (12:10, 3:11, 11:9, 8:11, 11:7)
  • Kowol Marek - Stokłosa Jacek 3:0 (11:9, 20:18, 13:11)
  • Kempa Mateusz - Stokłosa Jacek 3:0 (11:5, 11:7, 11:6)
  • Kowol Marek - Wróbel Jan 3:0 (15:13, 11:7, 11:4)
  • Borek Kamil - Tomiczek Jakub 2:3 (11:7, 9:11, 11:8, 17:19, 4:11)
  • Święcicki Szymon - Madej Bogusław 3:0 (12:10, 11:6, 11:7)
  • Borek Kamil - Madej Bogusław 0:3 (9:11, 8:11, 6:11)
  • Święcicki Szymon - Tomiczek Jakub 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:4)
  • Kowol Marek / Borek Kamil - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 3:2 (14:12, 8:11, 4:11, 11:9, 12:10)
  • Święcicki Szymon / Kempa Mateusz - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2:3 (4:11, 11:9, 5:11, 11:4, 14:16)

LZS Odra Kąty Opolskie - KTS II Gliwice 4:6

  • Bąk Sebastian - Radło Szymon 1:3 (11:7, 6:11, 8:11, 8:11)
  • Kondziela Krzysztof - Pawłowski Krzysztof 0:3 (10:12, 8:11, 5:11)
  • Gerlic Piotr - Gumiński Krzysztof 3:2 (12:10, 9:11, 5:11, 11:3, 11:5)
  • Staniszewski Piotr - Lilien Aleksander 0:3 (7:11, 6:11, 8:11)
  • Bąk Sebastian - Gumiński Krzysztof 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 3:11)
  • Kondziela Krzysztof - Lilien Aleksander 0:3 (6:11, 4:11, 7:11)
  • Gerlic Piotr - Radło Szymon 3:1 (12:10, 11:4, 10:12, 11:4)
  • Staniszewski Piotr - Pawłowski Krzysztof 1:3 (12:10, 12:14, 7:11, 7:11)
  • Bąk Sebastian / Gerlic Piotr - Radło Szymon / Gumiński Krzysztof 3:0 (11:7, 11:6, 13:11)
  • Kondziela Krzysztof / Staniszewski Piotr - Pawłowski Krzysztof / Lilien Aleksander 3:1 (11:9, 11:9, 10:12, 11:4)

MKS Czechowice-Dziedzice - Naprzód Borucin 6:4

  • Jemilianowicz Sebastian - Eliasz Adrian 2:3 (11:2, 8:11, 3:11, 11:5, 10:12)
  • Ramenda Adam - Szołtysek Artur 3:2 (8:11, 11:8, 11:5, 8:11, 15:13)
  • Jemilianowicz Sebastian - Szołtysek Artur  0:3 (9:11, 5:11, 2:11)
  • Ramenda Adam - Eliasz Adrian 3:2 (1315, 9:11, 11:6, 11:9, 11:3)
  • Cioch Błażej - Ciemienga Marek 3:0 (11:6, 11:3, 11:7)
  • Grabski Dawid - Piecowski Mirosław 0:3 (10:12, 6:11, 7:11)
  • Cioch Błażej - Piecowski Mirosław 2:3 (11:8, 11:9, 8:11, 7:11, 8:11)
  • Grabski Dawid - Ciemienga Marek 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)
  • Jemilianowicz Sebastian / Ramenda Adam - Ciemienga Marek / Eliasz Adrian 3:1 (11:4, 11:13, 11:3, 11:9)
  • Cioch Błażej / Grabski Dawid - Szołtysek Artur / Piecowski Mirosław 3:2 (11:9, 4:11, 11:9, 7:11, 11:4)