Sobota, 14 grudnia 2019

imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

18.11.2019 22:47 | 0 komentarzy | (ak)

Prawdziwi kibice jeszcze nie odpoczęli od rozgrywek boiskowych, a już w Arenie Rafako mogą śledzić zmagania XIX edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej. Na inaugurację odbyły się tylko 2 mecze, ale z każdym kolejnym weekendem będzie coraz więcej dobrego futsalu. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Bieżące rozgrywki zaczynają się 22.11.2019 roku.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
-.„Ada” Salon Fryzjerski000:0
-.Bruks Team000:0
-.Galaktikos000:0
-.Geo-Punkt Agrotim000:0
-.Harpagany Staltech Au000:0
-.Instal-Tech000:0
-.ŁU-BU-DU000:0
-.M&D Metallbau GmbH000:0
-.Okinawa Sushi&Grill000:0
-.PRD Kühn000:0

Zapowiedź II weekendu (22/24.11.2019)

Okinawa Sushi&Grill Racibórz – Galaktikos (pt 21:00), „Ada” Salon Fryzjerski – Instal-Tech (sb 21:00), ŁU-BU-DU – Marek&Dariusz Metallbau GmbH (nd 19:00), Geo-Punkt Agrotim – PRD Kühn (nd 20:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wynik I weekendu (18.11.2019)

  • Progres Rogów – Auto Serwis 5:3 (2:1)

Jakub Białas 2, Kamil Rybarz, Denis Waś, Paweł Czok – Wojciech Matuszek 2, Adrian Kamczyk.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Progres Rogów135:3
2.AMJ DachMig000:0
2.Cukiernia Gianni000:0
2.ESD Personalservice000:0
2.FC Łapanka000:0
2.Impacto Racibórz000:0
2.Piękny Trawnik000:0
2.Willa Wiktoria Brenna000:0
9.Auto Serwis103:5

Zapowiedź II weekendu (22/24.11.2019)

Willa Wiktoria Brenna – FC Łapanka (pt 20:00), ESD Personalservice – Impacto Racibórz (sb 20:00), Cukiernia Gianni – Piękny Trawnik (nd 18:00).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III liga – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Bieżące rozgrywki zaczynają się 24.11.2019 roku.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
-.Aktywni Pietrowice Wlk.000:0
-.Bad Boys000:0
-.TerazRaciborz.pl000:0
-.Ubojnia Team Auuu000:0
-.Zakład Masarski Seget000:0

Zapowiedź II weekendu (24/25.11.2019)

Zakład Masarski Seget – Ubojnia Team Auuu (nd 16:00), Bad Boys – TerazRaciborz.pl (pn 20:00).


III liga – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Wynik I weekendu (18.11.2019)

  • Biuro Rachunkowe „Profit” – Miła Chmurka 5:5 (2:2)

Bartosz Popow 2, Paweł Płaczek, Piotr Płaczek, Marek Pielczyk – Kamil Kaczorowski 2, Oliwer Podeszwa, Patryk Goły, Jakub Szczęch.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Biuro Rachun. „Profit”115:5
1.Miła Chmurka115:5
2.Brzezie Atak000:0
2.EterKilometer000:0
2.Kosmo-Car000:0

Zapowiedź II weekendu (25.11.2019)

Brzezie Atak – Biuro Rachunkowe „Profit” (pn 21:00).


III liga – grupa 3 (Podokręg Racibórz)

Bieżące rozgrywki zaczynają się 24.11.2019 roku.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
-.Palbud000:0
-.Trza Siec000:0
-.Ululani FC000:0
-.WIL-MET000:0
-.Young Boys Ocice000:0

Zapowiedź II weekendu (24.11.2019)

Palbud – WIL-MET Konstrukcje Stalowe (nd 17:00), Trza Siec – Ululani FC (nd 21:00).