Sobota, 18 stycznia 2020

imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty

RSS

W trakcie meczu z Vive pomóżmy Marysi

05.12.2019 14:03 | 0 komentarzy | kozz

Marysia ma 6 lat i jak każde dziecko w jej wieku jest pełna radości, chęci do zabawy i miłości do swojego braciszka, Filipka. Kocha też swoje zabawki. Ma sporo misiów i lalek. Ma też... guza mózgu.

W trakcie meczu z Vive pomóżmy Marysi
fot. NMC Górnik Zabrze
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Glejak został zdiagnozowany dość niedawno i rodzice Marysi natychmiast podjęli wszystkie starania, by walczyć z tą straszliwą chorobą. Niedawno zorganizowano między innymi Bieg Charytatywny dla Marysi "Glejaku masz zakaz wjazdu", w którym wzięło udział niemal 800 osób, w tym setka dzieci. Dzięki wspólnemu wysiłkowi udało się uzbierać 28662 zł i 20 Euro.

Ale to dopiero początek drogi, wszak leczenie tak trudnej choroby jest bardzo trudne i niestety kosztowne. Dlatego w trakcie środowego spotkania pomiędzy NMC Górnikiem Zabrze a PGE Vive Kielce specjalnie oznakowaniu wolontariusze Fundacji Iskierka będą krążyć po zabrzańskiej hali i zbierać środki na leczenie Marysi. Dlatego prosimy Was, drodzy kibice Trójkolorowych, o wspólną pomoc i dołączenie się do zbiórki na leczenie uśmiechniętej 6-latki.

Jeśli nie możecie pojawić się na spotkaniu, zachęcamy do dołączenia do zbiórek prowadzonych w internecie pod poniższymi linkami:

SIEPOMAGA

ZRZUTKA


Biuro Prasowe NMC Górnik Zabrze